Klimatyzator Kompakt Fral Fsc14.2Sc Wifi FSC142SC Warszawa

Klimatyzator Fral FSC14.2Sc Wifi Wraz z nadejściem gorących dni, komfort termiczny w naszych domach i miejscach pracy staje się priorytetem. Sposobem na zapewnienie sobie przyjemnego chłodu oraz optymalnych warunków do życia i pracy jest wybór odpowiedniego klimatyzatora. Rodzaj przenośny oraz …

od 3 590 Najbliżej: 5,8 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Klimatyzator Fral FSC14.2Sc Wifi Wraz z nadejściem gorących dni, komfort termiczny w naszych domach i miejscach pracy staje się priorytetem. Sposobem na zapewnienie sobie przyjemnego chłodu oraz optymalnych warunków do życia i pracy jest wybór odpowiedniego klimatyzatora. Rodzaj przenośny oraz klasa energetyczna A to tylko niektóre cechy, które wyróżniają prezentowany model na tle konkurencji. Efektywność w chłodzeniu i ogrzewaniu Urządzenie Fral FSC14.2Sc Wifi to niezwykle wydajne źródło chłodu, jak również ciepła, dzięki funkcji grzania. Moc chłodzenia oraz moc grzania urządzenia wynoszące 4 kW pozwalają na szybką i skuteczną korektę temperatury w pomieszczeniu. Kompaktowe wymiary tego modelu sprawiają, że jest on łatwy do przeniesienia i nie zajmuje wiele miejsca. Innowacyjne funkcje Poza podstawowymi funkcjami chłodzenia i ogrzewania, urządzenie to zachwyca bogactwem dodatkowych opcji. Wyjątkowość prezentowanego klimatyzatora potwierdza możliwość sterowania za pomocą pilota, dzięki czemu obsługa staje się prosta i wygodna. Ponadto, możliwość zdalnego sterowania poprzez Wi-Fi otwiera nowe perspektywy w zakresie zarządzania klimatem w domu. trzy niezależne tryby pracy: chłodzenie, grzanie, osuszanie, trzy prędkości wentylatora, nastawy temperatury od 17 do 30°C, 24-godzinny timer, czynnik chłodniczy R290, efektywna filtracja powietrza dzięki dwóm filtrom, kółka jezdne ułatwiające przemieszczanie urządzenia, wymiary: szerokość wynosi 30 cm, głębokość 55 cm, a wysokość 76 cm, waga urządzenia to 30,5 kg. Cicha praca i jakość powietrza Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych, klimatyzator pracuje w sposób stosunkowo cichy, co podnosi komfort użytkowania zwłaszcza w nocy. Maksymalny poziom hałasu klimatyzatora wynosi 54 dB(A). Filtry powietrza zaimplementowane w tym urządzeniu mają na celu poprawę jakości powietrza, co jest istotne dla alergików i osób dbających o swoje zdrowie. Podsumowanie najważniejszych zalet Klimatyzator Fral FSC14.2Sc Wifi to urządzenie wielofunkcyjne: chłodzi, grzeje oraz osusza powietrze, gwarantując optymalny komfort użytkowania niezależnie od panujących warunków. Możliwość sterowania pilotem oraz przez Wi-Fi czyni go niezwykle wygodnym w obsłudze. Wydajność, ekonomiczność oraz funkcjonalność to cechy, które z pewnością zostaną docenione przez każdego użytkownika. Opis stworzony przy pomocy sztucznej inteligencji, może być nieprecyzyjny. Zalecamy zweryfikowanie informacji w innych źródłach przed podjęciem decyzji zakupowej.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Fral
Model
 • SuperCool
Rodzaj
 • Przenośne
Typ
 • Kompakt
Sterowanie
 • Pilotem
Moc chłodzenia
 • 4 kW
Moc grzania
 • 4 kW
Klasa energetyczna
 • A

Opinie Klimatyzator Kompakt Fral Fsc14.2Sc Wifi FSC142SC Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 2 opinie
 • a...0
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Chyba działa jak powinien.
 • a...0
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.