Vents 150Pfl Warszawa

Wentylator łązienkowy Vents 150 PFL o średnicy 150 mm z łozyskiem kulkowym, do małych i średniej wielkości pomieszczeń, okragły panel przedni. KONSTRUKCJA: Wentylator Vents 150 PFL w kolorze białym jest jednym z naczęściej kupowanych wentylatorów domowych na rynku. Jest on wyjątkowy dlatego, że …

od 112 Najbliżej: 8,9 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Wentylator łązienkowy Vents 150 PFL o średnicy 150 mm z łozyskiem kulkowym, do małych i średniej wielkości pomieszczeń, okragły panel przedni. KONSTRUKCJA: Wentylator Vents 150 PFL w kolorze białym jest jednym z naczęściej kupowanych wentylatorów domowych na rynku. Jest on wyjątkowy dlatego, że posiada okragły panel przedni. Urządzenie posiada nowoczesny i estetyczny wygląd, wyposażenie go w łożyska kulkowe gwarantuje efektywność oraz dłuższą żywotność. Korpus oraz śmigła wentylatora wykonane są z wysokiej jakości plastiku ABS, który jest odporny na promieniowanie UV.Stopień ochrony silnika IP34. Wentylator jest wyposażony w siatkę przeciwko owadom. SILNIK: Wentylator Vents PFL 150 wyposażony w niezawodny, wydajny,elektryczny, bezobsługowy silnik z łożyskiem kulkowym i zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Długą i bezawaryjną pracę wentylatora zapewnia wyposażenie go w łożysko kulkowe, dzięki któremu żywotność urządzenia wzrasta nawet do 40000 godzin. ZASTOSOWANIE: Wentylator Vents PFL 150 znajdzie zastosowanie w ciagłej lub regularnej wentylacji łazienki, prysznica, kuchni, WC, korytarzy lub innych pomieszczeń mieszkalnych. Przeznaczone do niskiego iśredniego przepływu powietrza przy małych odległościach przy niskim oporze powietrza. INSTALACJA: Montaż do ściany lub sufitu za pomocą śrub. Łatwa instalacja do kanału wentylacyjnego.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Vents
Rodzaj
  • Kanałowe

Opinie Vents 150Pfl Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4 na podstawie 1 opinia