Zdjęcie Onyx Boox A60 - Warszawa

Onyx Boox A60 Warszawa

4,75
2 opinie

BOOX 60 jest produktem przeznaczonym dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę użytkowania książek elektronicznych nie chcąc poświęcać niezależności i mobilności jaką daje tradycyjna publikacja. Najbardziej charakterystyczną cechą urządzenia jest ekran oparty o technologię papieru elektronicznego. …

Ostatnia znana cena: 0,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

BOOX 60 jest produktem przeznaczonym dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę użytkowania książek elektronicznych nie chcąc poświęcać niezależności i mobilności jaką daje tradycyjna publikacja. Najbardziej charakterystyczną cechą urządzenia jest ekran oparty o technologię papieru elektronicznego. Dzięki wyeliminowaniu elementów świecących oraz konieczności ciągłego odświeżania obrazu uzyskano ekran nie męczący wzroku i zapewniający dobry obraz nawet w pełnym słońcu. Po względem wygody użytkowania elektroniczny papier nie różni się od zadrukowanej kartki.

Czytnik daje możliwość nie tylko czytania ulubionych publikacji we wszystkich niemal dostępnych obecnie formatach (PDF, EPUB, MOBI, TXT itd.), ale także tworzenia własnych zakładek, odręcznych notatek na marginesach e-książek oraz szybkiego wyszukiwania słów kluczowych w podręcznej bibliotece. Ta ostatnia opcja jest szczególnie przydatna przy korzystaniu z rożnego rodzaju słowników, aktów prawnych, norm technicznych itp. W celu zapewnienia wygody czytania urządzenie daje możliwość dowolnej regulacji wielkości czcionki oraz powiększenia fragmentów tekstu bądź grafik.

Dodany w wersji 1.2 oprogramowania notatnik przekształca BOOX'a w elektroniczny zeszyt lub blok rysunkowy. Możemy tworzyć dowolnej długości notatki, w locie dokładać do nich strony, zmieniać tło (gładka kartka, linie, pięciolinie, lub własne grafiki). Ważne informacje można wyeksportować do plików graficznych i przenieść na komputer w celu wydrukowania.

Dla ludzi korzystających z książek audio lub audio-kursów została stworzona opcjonalna funkcja odtwarzania plików dźwiękowych, która nie blokuje pracy urządzenia. Na przykład możemy uczyć się języków obcych wypełniając odręcznie na ekranie ćwiczenia.

Zastosowania kart pamięci SDHC sprawia, że możliwym jest pomieszczenie w czytniku dziesiątek książek-audio bądź tysięcy e-książek, gazet lub czasm. Daje to niesamowitą wygodę jaką jest posiadanie pod ręką całej domowej biblioteki w niewielkim, lekkim i poręcznym urządzeniu.

Dostęp do sieci Wi-Fi oraz wbudowana, w pełni funkcjonalna przeglądarka internetowa sprawiają, że w każdym miejscu na świecie mamy dostęp do najświeższych informacji, oraz dają możliwość pobierania aktualnych publikacji książkowych i prasowych bez pośrednictwa komputera. Dodana w nowym oprogramowania obsługa szyfrowanych połączeń otwiera niemal nieograniczone możliwości dostępu do serwisów społecznościowych, sklepów internetowych, e-księgarni, poczty elektronicznej. Dzięki wykorzystaniu najnowszej wersji oprogramowania obsługującego pliki PDF i ePub od Adobe możliwe jest nawet pobieranie i aktywowanie treści zabezpieczonych DRM bez konieczności używania komputera.

* Dotykowy ekran ułatwiający obsługę urządzenia i umożliwiający prowadzenie odręcznych notatek;
* Integracja syntezatora mowy IVONA sprawiająca, że jako pierwszy na świecie, Onyx przemówi ludzkim głosem w jezyku polskim
* łączność z internetem przez Wi-Fi
* przeglądarka internetowa umożliwiająca dostęp do dowolnych serwisów internetowych i pobieranie nowych książek bez pomocy komputera;
* możliwość pobierania i aktywowania plików zabezpieczonych Adobe DRM bez synchronizacji z komputerem stacjonarnym;
* możliwość wyszukiwania definicji, tłumaczeń, synonimów słów z czytanych tekstów w zdefiniowanym przez użytkownika zestawie słowników;
* polskojęzyczny interfejs użytkownika i bezbłędna obsługa polskich znaków we wszystkich obsługiwanych formatach plików;
* nieustannie rozwijane oprogramowanie rozszerzane o przeglądarki nowych formatów plików i dodatkowe funkcjonalności;
* otwarte oprogramowanie dające możliwość swobodnej rozbudowy o nowe zastosowania.
* Bieżący dostęp do darmowych aktualizacji
* serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Onyx
Wielkość pamięci
 • 512MB
Przekątna ekranu
 • 6 cali
Rozdzielczość
 • 800 x 600
Technologia wyświetlacza
 • E-ink Vizplex
Podświetlenie ekranu
 • Nie posiada
Obsługa karty pamięci
 • Obsługuje karty pamięci
Kod producenta
 • A60

Opinie Onyx Boox A60

Ocena ogólna
4,75 na podstawie 2 opinie
 • 0...0
  5
  Czytnik zakupiony nie tak dawno, ale już kilka lektur zdążyłam przeczytać! Fajny gadżet, aż chce się czytać, czytać, czytać!!! Poręczny, intuicyjny, estetyczny. Jestem zachwycona!!! Zastanawiałam się nad droższym Onyxem, ale nie żałuję, że wybrałam ten model. Czytnik ma służyć do czytania i w moim odczuciu ten model sprawuje się znakomicie!!!!
  • estetyka
  • intuicyjne menu
  • poręczny
  • nie stwierdziłam
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Dzięki niemu zaczęłam czytać książki i to w ilościach hurtowych. Naprawdę nie warto kupować droższych modeli, bo ten model zadowoli każdego lubiącego czytać.
  • czas pracy na baterii
  • esetyka
  • intuicyjne menu
  • funkcjonalność
  • jakość ekranu