5 na podstawie 133692 opinie

+48616514495

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

Statystyki sklepu z 133645 ankiet Zaufanych Opinii

Tego samego dnia Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
0% Przypadków sklep anulował zamówienie.
  • a...9
    a...9
    5
    Bardzo szybki czas realizacji zamówienia i dostawy
  • p...5
    p...5
    5
    Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie ma się co uzewnętrzniać, polecam sprzedającego.
  • m...9
    m...9
    5
    Bardzo szybka realizacja zamówienia, książki dobrze i estetycznie zapakowane
  • m...1
    m...1
    5
    Jestem pracującą mamą 3 dzieci lubię ogród
  • A...5
    A...5
    5
    Wszystko sprawnie elegancko i super ceny
  • b...a
    b...a
    5
    Super szybka wysyłka
  • a...6
    a...6
    5
    Dzień dobry. Potrzebowałem 25 książek dla dzieciaków na zakończenie roku szkolnego. Zostałem zmuszony rozbić zamówienie na trzy miejsce bo czas realizacji by sie wydluzyl nie bylo nic napisane o ile wiec rozbiłem to na 3 zamówienia w ostentacyjnie kolo 2 minut na zamuwienie. Pierwsze paczkę odebrałem w czwartek to bardzo wybko. Stanąłem przy paczkomacie i szukałem kodu do kolejnych paczek. Zadzwoniłem do sprzedawcy i zostałem poinformowany ze przesyłka została wyslana i bendzie następnego dnia. Dobrze w piątek następnego dnia odebrałem druga paczkę a trzecia paczka trafiła do punktu odbioru bo pewnie paczkomat był przepełniony. Punkt odbioru był czynny od Pn - Piątku od 10- 18. Ja pracowałem w tych godzinach wiec nie miałem możliwości odebrania paczki. Wyszukałem kontakt telefoniczny do punktu i zadzwoniłem żeby w ponidzialek nie zwracał paczki do nadawcy ja bende po paczkę w Ponidzialek kolo 15:00. A w sobotę planowalem dostarczyć książki na miejsce. Z korygowalem i dostarczyłem książki we wtorek. Czy Panstwo by byli zadowoleni na mojm miejscu. Na szczęście książki dotarły później ale bez żadnych uszkodzeń.
  • k...z
    k...z
    5
    Jestem bardzo zadowolona z e sposobu realizacji zamówienia i szybkości doręczenia oraz jak najbardziej korzystnej ceny książek w państwa sklepie.
  • a...2
    a...2
    5
    Szybka realizacja
  • e...b
    e...b
    5
    Szybko, profesjonalnie. Polecam gorąco.
  • m...h
    m...h
    5
    Sprawnie, wg oczekiwań. Zamówione książki w idealnym stanie.
  • d...4
    d...4
    5
    Wszystko w porządku
  • z...2
    z...2
    5
    :)
  • b...1
    b...1
    5
    Jestem zadowolona
  • m...a
    m...a
    5
    Dostawa nastepnego dnia, polecam!
  • k...f
    k...f
    5
    Wszystkomok
  • a...1
    a...1
    5
    Zamówienie przyszło zgodnie z terminem, po raz kolejny z czytam.pl zamówiłam rzeczy i jestem zadowolona.
  • a...a
    a...a
    5
    :)
  • j...1
    j...1
    1
    Jeśli zależy Ci na szybkości zamówienia nie polecam. Produkt oczekiwanie 3-5 dni. Informacje że nie posiadają z opóźnieniem. Rozmowa z konsultantem, zapewnienie że w 5 dniu produkt otrzymają i wysła. Kolejny dzień nadal brak . Brak możliwości,żeby wysłać produkty gotowe do wysyłki a brakujący dosłać. W porównaniu do konkurencyjnych księgarni,warto szukać w innych. Uważam,że za braki w magazynie odpowiada sprzedający,nie kupujący,jeśli zależy na kliencie sprawa powinna zostać załatwiona inaczej.
  • d...a
    d...a
    5
    Jestem zadowolona , nawet bardzo .

Brak opisu