4,5 na podstawie 4251 opinii

(12) 622 98 00

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

Statystyki sklepu z 3747 ankiet Zaufanych Opinii

Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
0% Przypadków sklep anulował zamówienie.
 • Wiesław
  Wiesław
  5
  Kontakt z personelem wzorowy-wszelkie nawet bardzo trudne pytania nie pozostają bez odpowiedzi.Szybka dostawa oraz możliwość negocjacji cen. Życzyłbym wszystkim kupującym tak miłej i kulturalnej obsługi we wszystkich sklepach internetowych.
 • Łukasz
  Łukasz
  5
  Bardzo profesjonalny sklep. Polecam!
 • Pawel
  Pawel
  3
  Podczas składania zamówienia (nr 1979419341) na stronie conrad.pl widniała duża ilość/dostępność produktów, które kupowałem. Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia płatności otrzymałem informację, że produkty będą dostarczone dopiero za 7 dni, ponieważ się skończyły. Dostawa nastąpiła po 10 dniach. Produkty były zgodne z opisem i profesjonalnie zapakowane w transporcie. Szkoda,że firma manipuluje informacjami o dostępności produktów, które dla klientów są jednym z głównych priorytetów podjęcia decyzji zakupu. To był mój pierwszy zakup w tej firmie, dlatego oceniam na 3 gwiazdki, czyli nie mam zdania.
 • wieljac
  wieljac
  5
  Zamówienie nr 1070908615 na radio internetowe "Imperial Dabman i250" złożyłem w dniu 22.08.2018r. u bardzo sympatycznego Pana (żałuję, że nie zapytałem o Jego nazwisko), obsługującego infolinię. Uważam, że mam mu za co dziękować, gdyż radio otrzymałem dzięki Jego uprzejmości już w dniu 25.08.2018r. Ja pochodzę z miasta Łodzi, pozdrawiam firmę "Conrad.pl" bardzo serdecznie. Z poważaniem Jacek Wielkopolan
 • noface1974
  noface1974
  0
  2.7 / 10 krzysztof (1 opinia) 12 czerwca 2017 | 12:18 w ofercie "towar dostepny 2-5dni", zamawiam wiec,czekam tydz. i nic.dzwonie do firmy,okazuje sie ze z produktami bosch zawsze jest opoznienie.czekam wiec kolejny tydzien i nic.rezygnuje wiec z zamowienia i dostaje maila ze pieniazki ktore przelalem zostana mi zwrocone najszybciej jak to mozliwe.czekam tydzien i nic.dzwonie do firmy i okazuje sie ze to jest bardzo trudne i czasochłonne zrobic zwrot pieniedzy (biurokracja winna prawdopodobnie).musze uzbroic sie w cierpliwosc i czekac dalej. pozdrawiam mija kolejne 10dni pieniedzy dalej nie oddali.zwykle ku....stwo
 • vertigo
  vertigo
  1
  Fa-tal- nie!!! Kupiłem, zapłaciłem, wybrałem opcję odbioru osobistego. Zgodnie z prośbą sprzedawcy poinformowałem mailowo o personaliach osoby odbierającej. Koleżanka pojechała, a pracownik punktu odmówił wydania jej towaru bo... nie znalazł mojego maila w systemie. Koleżanka zadzwoniła do mnie, dała do telefonu pracownika który powiedział, że towaru nie wyda bo nie widzi mojego maila. Na drugi dzień zadzwoniłem do firmy i bardziej chyba rozgarnięty pracownik infolinii potwierdził, że mój mail jest, dotarł i towar powinien był być wydany. Koleżanka na darmo jechał swoim samochodem. Czyli - zapłaciłem, odmówiono wydania towaru, koleżanka straciła czas i benzynę. Mam nadzieję, że chociaż zwrócą mi pieniądze skoro nie chcieli wydać towaru.
 • g...7
  g...7
  3
  kupilem termometr za 120zl zepsuty przyszedl ,odeslalem teraz mi sie zepsul zegarek solarny za 229zl , gwarancja sie skonczyla 3miesiace temu to byl ostatni zakup na conrad.pl !!!
 • m...k
  m...k
  2,5
  Zakupiłem domową stację pogodową - przysłali mi stację, która działa jedynie na terenie Niemiec. Nikt mnie o tym nie poinformował, a w ofercie na Polskę ta stacja była! Owszem, zabrali tę stację, ale nie poczuli się do żadnego zadośćuczynienia za tę pomyłkę i niedogodność! Zaproponowali mi inną stację pogodową i ja ją kupiłem. Ale okazuje się, że nie mają dodatkowych czujników temperatury zewnętrznej do tej stacji, która może obsługiwac 3 takie czujniki. Wymieniłem kilka maili na ten temat z prośbą o pomoc - oleli mnie pisząc jakieś szablonowe komunały! Nie polecam tej firmy absolutnie!.
 • l...t
  l...t
  5
  Każdemu polecam sklep Conrad, kilka razy już tam zamawiałem i miałem także robić reklamacje uszkodzenia transportowego ale za każdym razem wszystko przebiegało bezproblemowo i do naśladowania. Miły i szybki kontakt z biurem obsługi klienta. Szybka wysyłka. Łatwe i sprawdzone zakupu
 • M...z
  M...z
  2,5
  Lampa Trelcok LS675. Sama lampa być może jest w porządku, ale opis nie jest zgodny z rzeczywistością, bo na opakowaniu widnieje natężenie światła 15 lux (w opisie 20). W związku z tym zrobiłem zgłoszenie tego problemu do sklepu. I zaczęły się schody - ale po kolei: 27.01.2014 - złożenie zamówienia, obsługa, informacje o wysyłce itp w porządku - wszystko jasno i przejrzyście. 30.01.2014 - lampa dotarła do mnie więc szybkość realizacji bardzo dobra/ 30.01.2014 - zgłaszam niezgodność stanu faktycznego z opisem - 15 lux zamiast 20 lux z prośbą o wyjaśnienie Cisza - jedynie standardowa, automatyczna wiadomość z podziekowaniem za e-mail. 31.01.2014 - ponownie wysyłam informację z opisem problemu... .. ..cisza.. brak jakiejkolwiek informacji .. 6.02.2014 - ponownie wysyłam przypomnienie o problemie i ponownie otrzymuję z automatu podziękowanie za email! ..cisza.. 10.02.2014 - kpina - dostaję email z prośbą o napisanie opinii na temat zakupów w sklepie! No absurd kompletny. Odpisuję, że oczywiście mogę wyrazić tę opinię, ale nie będzie ona pozytywna, ze względu na ignorowanie zgłoszonego problemu. Dostaję email z przeprosinami i Z PROŚBĄ O DALSZE OCZEKIWANIE bo czekają na info z centrali. W dobie internetu czekają 10 dni na informację.. ... ..cisza.. .. 24.02.2014 - mijają kolejne dwa tygodnie i nikt łaskawie nie odezwał się w mojej sprawie. W związku z tym postanowiłem skorzystać z proponowanej wcześniej możliwośći wyrażenia opini, więc to robię. I z pewnością wyrażę ją nie tylko tutaj: PODSUMOWUJĄC: TOTALNA KPINA I IGNORANCJA. Do momentu zakupu w porządku - po zakupie typowa postawa "tyłem do klienta" Pozdrawiam i NIE POLECAM.
 • A...a
  A...a
  5
  Polecam tą firmę. Na każdym etapie realizacji zamówienia byłam informowana o szczegółach. Ponadto towar był jak najbardziej zgodny z o opisem.
 • M...k
  M...k
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie,szybko,sprawnie. Bardzo polecam.
 • W...k
  W...k
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • s...5
  s...5
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • A...r
  A...r
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • k...f
  k...f
  0
  Zakupiłem skaner, który widniał w sklepie jako dostępny. Dopiero po wpłaceniu przeze mnie pieniędzy okazało się, że go nie mają, mogą zaoferować zwrot pieniędzy lub wysyłkę długo po świętach. Strata czasu.
 • J...M
  J...M
  4
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • p...l
  p...l
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • b...a
  b...a
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • K...f
  K...f
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Brak opisu