AGD SMART WYSOKIŃSCY SP.J.

4,5 na podstawie 5826 opinii

Lista placówek w Twojej okolicy

Ożarów Mazowiecki, Sławęcińska 8, Macierzysz (22) 8777777; (22) 8777778; 0801011977

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 17
- Niedziela -

Statystyki sklepu z 5777 ankiet Zaufanych Opinii

Tego samego dnia Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
1% Przypadków sklep anulował zamówienie.
  • p...e
    p...e
    5
    szybka dostawa , rabaty zgodnie z informacją przy zakupionym towarze , szybki kontakt z obsługą sklepu
  • j...k
    j...k
    5
    Bardzo szybka realizacja i dobre ceny
  • k...2
    k...2
    5
    Ok
  • B...o
    B...o
    1,5
    termin realizacji miał wynosić 2 dni robocze ponieważ towar był w magazynie, towar dotarł z 1,5 tygodniowym opóźnieniem bez wcześniejszej informacji że towaru brak i to opóźnienie nastąpi. Jak zależy ci na czasie odpuść, gdzie indziej za 50zł więcej dostaniesz na czas.
  • M...L
    M...L
    3
    Nie dostałem towaru anie w pierszym terminie, ani w koljenym zaproponowanym przez sklep. Minął tydzien od tego kolejnego terminu i nic. Ani informacji ani towaru.
  • j...s
    j...s
    5
    Szybko i solidnie
  • e...5
    e...5
    5
    wszystko ok
  • p...s
    p...s
    1,5
    2+
  • m...6
    m...6
    5
    Wszystko okej. Polecam
  • p...a
    p...a
    5
    Bez uwag
  • p...a
    p...a
    5
    Nie miałem żadnych problemów przy zakupie i dostawie.
  • t...k
    t...k
    5
    Wszystko ok
  • k...9
    k...9
    5
    Sprawnie, szybko, dobry kontakt z konsultantem, towar zgodny z opisem
  • p...a
    p...a
    1,5
    Nie byłem poinformowany, że firma handluje towarem, którego nie posiada: na moje pytanie o termin dostawy otrzymałem informację, że "wyjedzie do mnie zaraz po otrzymaniu towaru" (!?)- trwało to zbyt długo
  • p...9
    p...9
    5
    Wszystko bardzo sprawnie i bez najmniejszego problemu. Kontakt na bieżąco.
  • d...a
    d...a
    5
    Ok.
  • o...e
    o...e
    5
    Super
  • t...k
    t...k
    5
    wszystko ok
  • k...z
    k...z
    3,5
    Tydzień to trochę za długo ja na dzisiejsze standardy.
  • e...z
    e...z
    5
    Jestem zadowolona z obsługi tego sklepu. Zamówiona chłodziarka została dostarczona w umówionym terminie.

Brak opisu