euro.com.pl

Tel. 855 855 855

4,5 4,5 51164 opinie

RTV Euro AGD to znana w Polsce sieć sklepów oferująca rozmaitej maści sprzęt – telewizory i drobny sprzęt RTV, sprzęt gospodarstwa domowego, zarówno wolnostojący jak i do zabudowy, komputery i akcesoria, gry i konsole, telefony i sprzęt GPS, a także fotografię.

Dodatkowo w sieci sklepów RTV Euro AGD można kupić także produkty dla dzieci, sprzęt sportowy czy turystyczny. Od wielu lat sklep oferują wysokiej jakości sprzęt technologiczny, w dobrej cenie oraz z fachową pomocą specjalistów.

Powstał w 1990 roku i szybko rozpoczął ekspansję na cały kraj. Sieć jest wysoko sklasyfikowana w rankingu 500 największych polskich przedsiębiorstw w rankingach takich gazet jak Rzeczpospolita, Polityka czy Parkiet. Jest też czołowym reklamodawcą w prasie i radiu.

RTV Euro AGD to kilkaset sklepów w całej Polsce, umiejscowionych z reguły w centrach handlowych. Atutem takich lokalizacji jest łatwość dotarcia, brak problemów z zaparkowaniem, możliwość dokonywania zakupów w niedziele, a także dogodne godziny otwarcia.

Sklep oferuje liczne dodatki, dzięki którym zakupy są bezpieczniejsze, przyjemniejsze i tańsze. To możliwość zakupów na raty, dostawy sprzętu pod wskazany adres, zamówienia telefoniczne i internetowe, ubezpieczenie towaru i rozszerzenie gwarancji. RTV Euro AGD to jeden z największych w Polsce partnerów takich producentów jak Samsung, Sony, Bosch, Amica, LG, Electrolux czy Phillips. Dzięki temu sklep oferuje kilkadziesiąt tysięcy produktów od wszystkich czołowych producentów, co gwarantuje jakość, technikę i atrakcyjność cenową produktów.

Lista placówek w Twojej okolicy

Opinie

Średnia ocena 4,5 4,5

Opinię napisał(a) Alexandra dnia 2017.12.14r.;

większość oczekiwań została spełniona.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.14r.;

Sklep działa bardzo sprawnie. Polecam.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.14r.;

Zamówiłem odkurzacz i podczas zamówienia zaznaczyłem opcję zwrotu zużytego sprzętu. Niestety, kiedy kurier przyjechał, okazało się, że nie odbierze starego odkurzacza, jeśli nie będzie zapakowany. Zapakowany nie był, ponieważ nigdzie podczas zamówienia ani w mailu potwierdzającym zamówienie nie było informacji, że trzeba stary sprzęt zapakować. Żeby było śmieszniej, kurier nie wydał mi zamówionego odkurzacza, skoro nie mogłem mu dać starego. No i niestety, kurier zrobił zwrot i odjechał z moim nowym odkurzaczem i trzeba było dzwonić na infolinię euro, zmieniać zamówienie, zmieniać termin dostarczenia (a celowo poprosiłem o dostarczenie w konkretnym dniu, bo to był akurat jedyny dzień, kiedy byłem w domu). Jednym słowem, wszystko się posypało. Wszystko bym rozumiał, gdyby euro.com.pl po prostu wyraźnie mnie wyraźnie poinformowało, że takie są warunki zwrotu starego sprzętu. Wtedy bym się mógł przygotować i zapakować stary odkurzacz, a jeśli nie chciałbym się bawić w szukanie jakiegoś wielkiego pudła (przecież nie trzymam pudła z odkurzacza kupionego ileśtam lat temu), to na etapie zamówienia bym z tej opcji zrezygnował. A tak, to kicha i niesmak.
 • Ocena ogólna: 3 / 5

Opinię napisał(a) Sławomir dnia 2017.12.14r.;

Zamówienie zostało szybko zrealizowane jednak dotarło bez paragonu lub faktury.
 • Ocena ogólna: 4 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.14r.;

bardzo pozytywnie
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Mateusz dnia 2017.12.13r.;

Wszystko bezproblemowo. Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.13r.;

Nie rozumiem, do czego służy kalendarz dostaw, skoro kurier przyjeżdża innego dnia. Celowo wybrałam dzień, w którym bez przeszkód mogłabym odebrać przesyłkę. Kurier przyjechał dzień wcześniej (super!!!), zadzwonił, informując o godzinach dostawy (jeszcze bardziej super!!!), ale niestety pokrzyżował moje plany, bo nie był to dzień, który wybrałam jako dzień dostawy.
 • Ocena ogólna: 3 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.13r.;

Wszystko świetnie,dzisiaj zamawiasz jutro odbierasz.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.13r.;

Jeśli ktoś planuje skorzystać z promocji "raty 0%" radzę zrobić zakupy samemu w internetowym sklepie. W sklepie stacjonarnym po złożeniu wniosku i oczekiwaniu, dostałem odpowiedź że mogą mi zostać udzielone jedynie raty z ubezpieczeniem. 30 minut później złożyłem wniosek samodzielnie, w domu i dziwnym trafem zostały mi przyznane raty 0% bez żadnych dodatkowych kosztów. Wnioski niech każdy wyciągnie sam ;) Opinia dotyczy całej sieci sklepów, a nie tego konkretnego, podejrzewam że to zarządzenie z góry, żeby klientom nie dawać rat bez żadnych dodatkowych kosztów.
 • Ocena ogólna: 1 / 5

Opinię napisał(a) b.rom dnia 2017.12.12r.;

Super obsługa, bardzo szybka i sprawna dostawa. Towar zgodny z zamówieniem i dostarczony ekspresowo.Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Małgorzata dnia 2017.12.12r.;

sprawna obsługa
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Joanna dnia 2017.12.12r.;

TOWAR NIE ZOSTAŁ DOSTARCZONY (PRZEZ TYDZIEŃ )POMIMO DOKONANIA UPRZEDNIO CAŁEJ WPŁATY
 • Ocena ogólna: 0 / 5

Opinię napisał(a) Wojtek dnia 2017.12.12r.;

zakupy przebiegły bez zarzutu. Informacje o statusie zamówienia były przekazywane na bieżąco, była możliwość śledzenia, na jakim etapie zamówienie się znajduje. Kontakt ze sklepem był bezproblemowy, a odpowiedzi były udzielone bardzo szybko. Sklep służył pomocą, gdy była taka potrzeba. Sklep posiada wygodne formy płatności, nie było żadnych ukrytych opłat. strasznie duże opłaty za wniesienie i podłączenie urządzenia, monter nie posiadał pieczątki do podbicia gwarancji, brak jest widelca i ramki rożna
 • Ocena ogólna: 3 / 5

Opinię napisał(a) Kamila dnia 2017.12.12r.;

Wszystko jest w porządku do momentu kiedy pojawiają się jakieś problemy. Ekipa dostarczająca lodówkę nie umiała jej wnieść do mieszkania. Po rezygnacji z zamówienia chciano nam dostarczyć ten sam towar 2 dni później. Mimo telefonów na infolinię wciąż otrzymujemy powiadomienia o dostawie zamówienia, a nawet fakturę. Nie mam pojęcia kiedy uda mi się odzyskać pieniądze, bo infolinia powtarza wyuczone formułki, po czym okazuje się, że nikt nie anulował zamówienia i dostajemy telefony z informacją o dostawie.
 • Ocena ogólna: 0 / 5

Opinię napisał(a) Jacek dnia 2017.12.12r.;

Kupuje juz któryś raz i zawsze jestem zadowolony polecam.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Michał dnia 2017.12.12r.;

dobrze
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Adam dnia 2017.12.11r.;

To mój trzeci laptop kupiony w Euro.com.pl i tak jak poprzednio jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjna oferta i cena. Polecam zakupy w RTV EURO AGD.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) kasiszcz dnia 2017.12.10r.;

Wszystko w porządku.Zakup przyszedł nawet wcześniej niż wskazane to było przy zakupie
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Jolanta dnia 2017.12.09r.;

Obsluga bardzo dobra kurier bardzo mily .Lodowka ok polecam.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.12.09r.;

Jak na okres przedświąteczny bardzo szybko. Polecam!!!
 • Ocena ogólna: 5 / 5
Zobacz więcej opinii