ALTENBERG

Logotyp
4 na podstawie 8 opinii

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Martaa22
  Martaa22
  5
  Świetne, bardzo wartościowe książki. Szybka wysyłka. Polecam serdecznie.
 • U...o
  U...o
  5
  Uwielbiam ich książki, a mam sporo i bardzo podoba mi się model biznesowy - ile zarabiają autorzy w stosunku do innych wydawnictw. Książki zawsze przychodzą szybko, są pięknie wykonane etc.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  2
  Wysyłka jest bardzo sprawna, bo trwa ok. 3 dni. Wygodny odbiór w paczkomacie. Niestety nie niweluje to tego, że książki przychodzą do klienta w opłakanym stanie, nie są one w jakikolwiek sposób chronione folią, czy też kartonem, a po prostu włożone luzem do reklamówki. Przez to sa na nich liczne zagięcia, otarcia i zniszczone oprawy.
 • bartek
  bartek
  5
  ekspresowa obsługa i ekspresowa wysyłka polecam!!
 • Emma38
  Emma38
  5
  Już wielokrotnie kupowałam książki przez altenberg.pl. Jestem bardzo zadowolona. Ostatnio, ku mojemu zdziwieniu, po tym jak nie odebrałam przesyłki z paczkomatu (o której totalnie zapomniałam) dostałam wiadomość z Biura Obsługi Klienta z zapytaniem czy chciałabym żeby przysyłka została pomownie wysłana. Przesyłka, bez dodatkowych kosztów, została do mnie ponownie przesłąna. Chciałabym ponownie podziękować Pani Kasi z BOK. Pozdrawiam
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  5
  Polecam, Książka była u mnie po 3 dniach.
 • coco11
  coco11
  0
  Minęły trzy tygodnie od zamówienia i ani towaru ani kontaktu. Nie odpowiadają na maile. Brak kontaktu telefonicznego (nie ma do nich żadnego telefonu). Po sprawdzeniu na google street budynek wygląda na firmą garażową. Nie polecam. Dziwię się, że jeszcze ta firma istnieje w dzisiejszych czasach gdy konkurencja duża.
 • Mariusz
  Mariusz
  3
  Sklep rozczarował mnie, 2 tygodnie czekania na 2 książki kupione na prezent, które ostatecznie doszły po terminie, który mnie interesował i 2 krotnej interwencji mailowej. Brak kontaktu telefonicznego uniemożliwia szybkie rozwiązanie problemu.

Brak opisu