MODIVO.COM S.A

5 na podstawie 334528 opinii

Lista placówek w Twojej okolicy

Gdańsk, Targ Sienny, 7

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 22
Niedziela 9 - 21
Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9 - 21
Wtorek - Sobota 10 - 21
Niedziela 11 - 20
Bydgoszcz, Wojska Polskiego 1

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 10 - 20
Poznań, Pleszewska 1

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 22
Niedziela 10 - 21
Poznań, Półwiejska 42

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 10 - 20
Olsztyn, Tuwima 26

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 21
Niedziela 11 - 21
Zielona Góra, Wrocławska, 17

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela 9 - 21
Warszawa, Światowida 17

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 22
Niedziela 10 - 21
Warszawa, aleja Jana Pawła II 82

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 22
Niedziela 10 - 21
Janki, Mszczonowska 3

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
- Niedziela -
Warszawa, Ostrobramska 75C

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 21
Niedziela 10 - 20
Lubin, Sikorskiego 20

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 10 - 21
Piątek - Sobota 9 - 21
Niedziela 10 - 18
Wrocław, Legnicka, 58

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 9 - 21
Piątek - Sobota 9 - 22
Niedziela 9 - 21
Częstochowa, aleja Wojska Polskiego 207

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 22
- Niedziela -
Opole, Wrocławska 152

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 9 - 20
Kielce, Warszawska 26

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 21
Niedziela 10 - 20
Katowice, Chorzowska 107

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 10 - 21
Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 21
Niedziela 10 - 20
Katowice, Kościuszki 229

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 10 - 20
Lublin, Al. Unii Lubelskiej 2

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 9 - 20
Bielsko-Biała, Mostowa 5

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 10 - 20
Rzeszów, Józefa Piłsudskiego 44

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9 - 21
Niedziela 10 - 20

Statystyki sklepu z 329336 ankiet Zaufanych Opinii

Tego samego dnia Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
2% Przypadków sklep anulował zamówienie.
  • zuzia
    zuzia
    0,5
    Buty do mnie nie dotarły, pieniądze zostały zwrócone ale już bez kosztów przesyłki. Na odpowiedź na maila chyba się nie doczekam.
  • b...i
    b...i
    5
    Polecam
  • Maria
    Maria
    2
    Teraz stanowczo NIE. Dawniej kilkakrotnie kupowałam przez eobuwie (najczęściej z odbiorem w stacjonarnym sklepie, czasami z dostawą do domu) i raczej nie było problemów. Teraz coś złego dzieje się ze sklepem. Sprzedają buty (na szczęście kupiłam z płatnością przy odbiorze), informują że paczka została wysłana, a potem że nie mogą doręczyć. Dwa razy identyczna sytuacja. Podejrzewam, że gdybym od razu zapłaciła kupując online te buty, to po jakimś czasie poinformowaliby mnie, że nie ma ich i mogą wpłacone pieniądze zaliczyć a conto jakiegoś innego produktu, który wybiorę sobie u nich w sklepie. Ludzie już ostrzegali, że takie praktyki ostatnio stosują. Dlatego chcąc uniknąć takiej sytuacji - kupowałam z płatnością przy odbiorze. No i niestety nie dane mi było dokonać tej płatności, bo buty nie dochodziły. KŁAMCZUCHY!
  • a...0
    a...0
    4,5
    polecam
  • a...4
    a...4
    5
    Wszystko super
  • Użytkownik Ceneo
    Użytkownik Ceneo
    1
    Koszmar
  • Użytkownik Ceneo
    Użytkownik Ceneo
    0,5
    To jest fatalny sklep i po tej sytuacji nie zamierzam już więcej korzystać z tej platformy. To nie pierwszy raz, kiedy moje zamówienie zostało podzielone na dwie paczki. Za każdym razem druga część zamówienia jest wysyłana ze znacznym opóźnieniem, mimo że sklep deklaruje dostawę w ciągu 1–2 dni roboczych. Tym razem druga paczka została wysłana dopiero po ponad tygodniu. Dodatkowo pojawił się problem ze zwrotem. Odesłałam produkt o wartości około 200 zł razem z pozostałymi artykułami, jednak sklep nie potwierdził jego otrzymania, mimo że znajdował się w tej samej paczce co pozostałe zwrócone produkty. Zamiast szybkiej i profesjonalnej obsługi klient otrzymuje kolejne problemy, opóźnienia i konieczność wyjaśniania podstawowych kwestii. Moje zaufanie do tego sklepu zostało całkowicie utracone i nie planuję już żadnych kolejnych zakupów.
  • qer4reel
    qer4reel
    1
    Przesyłka gotowa do wysłania wisi od tygodnia i nic się nie dzieje... Czat mail obsługuje bot który zwraca informacje które szybciej samemu sprawdzić niż do niego napisać. Ogólnie obsługa to wielkie dno. Znaleźć numer na infolinię udało mi się dzięki chatowi, bo na stronie to też graniczy z cudem jak i dodzwonienie się. Jak jest możliwość dokonać zakupu w innym sklepie to szczerze polecam.
  • k...a
    k...a
    4,5
    ..
  • Ł
    Ł
    1
    Przesyłka która została mi dostarczona składała się z dwóch lewych butów. Po kilkukrotnym kontakcie z obsługą uzyskałam informacje, że sklep nie umożliwia wymiany na kompletną parę, a jedynie zwrot i zakup nowej pary. Może nie było by to problemem gdyby nie fakt, że nowa para już jest droższa. Myślę że w takiej sytuacji powinna być możliwa wymiana, a nie zaoferowanie skorzystania z nowych rabatów, które są aktywne w przypadku zakupu nowych dwóch par. Na ten moment nie mam potrzeby kupowania kolejnej pary butów, a jedynie chciałam mieć te konkretne zarówno lewy jak i prawy but.
  • Konto
    Konto
    0,5
    Bardzo rozczarowała mnie polityka sklepu w zakresie reklamacji. Zamówiłem buty w rozmiarze 39 1/3, natomiast otrzymałem produkt w rozmiarze 38 2/3. Zależało mi na konkretnym modelu, kolorze oraz rozmiarze, a dodatkowo zdecydowałem się na zakup ze względu na atrakcyjną, promocyjną cenę. Niestety, w ramach zwrotu sklep nie oferuje wymiany na właściwy rozmiar, a jedynie zwrot środków. W efekcie nie mam już możliwości ponownego zakupu tych butów w tej samej cenie. Z tego powodu polecam rozważyć zakupy w innych sklepach, szczególnie jeśli zależy Państwu na sprawnej wymianie towaru w przypadku pomyłki.
  • Krzysztof
    Krzysztof
    0,5
    Nie otrzymałem żadnego powiadomienia o tym, że przesyłka dotarła do sklepu, żadnego pinu. Na koncie e-obuwie brak jakiejkolwiek informacji o statusie zamówienia poza tym, że zostało "wysłane". Pani w sklepie CCC, gdzie miał być odbiór w Rumi na ul. Grunwaldzkiej 108 nie raczyła sprawdzić numeru przesyłki czy taka paczka w ogóle do nich dotarła bo twierdziła, że trzeba czekać na wiadomość SMS z "PINem" odbioru. Po kilkukrotnym sprawdzeniu poczty e-mail (również w SPAMie) i konta e-obuwie dostaje wiadomość, że przesyłka została zwrócona. W międzyczasie buty podrożały ze 169zl na 249. Skandal.
  • ANETKA999
    ANETKA999
    0,5
    Niestety moje doświadczenie z eobuwie.pl było bardzo rozczarowujące i po tej sytuacji na pewno już nie wrócę do zakupów w tym sklepie. Otrzymałam buty Puma w stanie, który absolutnie nie powinien zostać wysłany jako nowy towar. Pudełko było mocno uszkodzone, buty wyglądały na przymierzane, a dodatkowo znalazłam na nich włosy. Całość sprawiała wrażenie zwrotu po innym kliencie bez odpowiedniej kontroli jakości. Sam zwrot również przebiegał bardzo źle. Mimo przyjęcia zwrotu, wystawienia korekty faktury i przesłania numeru konta, przez kilka dni otrzymywałam wyłącznie sprzeczne informacje i ogólne odpowiedzi typu „2–5 dni”, „do 14 dni” czy „niezwłocznie”. Na maile często nie odpowiadano, mimo wcześniejszych zapewnień konsultantów. Dopiero po kilku telefonach i stanowczym kontakcie udało się uzyskać konkretną informację o przelewie. Pieniądze finalnie zostały zwrócone, ale cała sytuacja kosztowała mnie bardzo dużo nerwów i czasu. Szkoda, bo od dużego sklepu oczekuje się znacznie lepszej jakości obsługi klienta i kontroli wysyłanego towaru.
  • r...4
    r...4
    5
    Bardzo dobra jakość. Polecam. Przystępna cena.
  • marzenawronska
    marzenawronska
    0,5
    Nie polecam, zakupiłam buty, przesyłka nie dotarła do mnie. Buty zakupione były z 20% promocją. Napisałam kilka emaili z prośbą o wyjaśnienie, otrzymywałam absurdalne odpowiedzi. Po 2 telefonach na infolinię byłam zapewniana, że otrzymam kod rabatowy i żebym zamówiła ponownie towar. Zniżki jednak nie otrzymałam, kolejne telefony na infolinię też nic nie dały. Bardzo utrudniony kontakt ze sklepem. Nie polecam
  • k...7
    k...7
    5
    Polecam
  • Dom
    Dom
    0,5
    Buty za 430 zł - Adidas , klejone brudne pudełko wiele do życzenia dobrze że w jednym kawałku, dramat.
  • a...1
    a...1
    5
    polecam
  • a...a
    a...a
    5
    Ok
  • m...r
    m...r
    5
    Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z zakupów na eobuwie

Brak opisu