AudioTOP Dawid Wolniak

4,5 na podstawie 5568 opinii

+48796410965

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

Statystyki sklepu z 5533 ankiet Zaufanych Opinii

Tego samego dnia Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
2% Przypadków sklep anulował zamówienie.
  • k...3
    k...3
    3
    Zamówiłem u AudioTop 3 produkty - każdy z nich przyjechał oddzielną paczką. Zależało mi na szybkiej dostawie więc specjalnie wybrałem produkty które były opisane "wysyłka w ciągu 24h". Niestety w tym terminie dotarł do mnie tylko 1 produkt. Skontaktowałem się ze sklepem, dowiedziałem się że czekają na informacje od magazynu odnośnie pozostałych 2 produktów. Po tygodniu dostałem mailem propozycje wymiany kabla na identyczny, który jest łatwiej dostępny. Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem byłoby zaproponowanie mi tego od razu. Dodam że nie sprawdzałem maila i tą wiadomość odczytałem dopiero gdy sklep się ze mną skontaktował kolejny raz po kolejnych 5 dniach. Tu też dodam, że wg mnie lepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie do klienta telefonu gdy nie odpisuje na maila - maile od sklepów giną między setkami reklam i łatwo je przeoczyć. Produkty ostatecznie otrzymałem, jednak całość trwała 3 tygodnie. Nie najlepsze doświadczenie zakupowe. Całe szczęście sklep odpowiada na wiadomości, ale cała komunikacja mogłaby być sprawniejsza.
  • e...e
    e...e
    5
    Polecam
  • m...4
    m...4
    3
    Ogólnie towar doszedł a szedł od 06.01-28.01 długo czekałem ale fakt to było po inwenturze brak towaru tak mi wytłumaczone Nie mówię ze nie skorzystam ale jak na pierwszy raz kontaktu to wpadka dość duza
  • s...o
    s...o
    2,5
    Nie
  • m...o
    m...o
    5
    :)
  • a...7
    a...7
    1
    29 grudnia 2025 roku kupiłem słuchawki dokanałowe z których jedna wyłączyła się zbyt wcześnie po 30% zużycia druga wskazywała 70% zużycia. Opisałem sytuację słuchawek sklep odpowiedział mi formularzem reklamacyjnym który wypełniłem i po wypełnieniu miałem otrzymać etykieta do wysłania na serwis. I nawet trzy tygodnie nie ma odpowiedzi ze strony sklepu nie ma kontaktu nie odpowiadają na maila nie odbierają telefonów a słuchawki nie kosztowały fortuny tylko 300 zł można było zwrócić pieniądze albo wymienić na nowe jednak nie zostałem z uszkodzonymi słuchawkami i z drukiem reklamacyjnym.
  • a...a
    a...a
    5
    Wszystko ok
  • a...5
    a...5
    5
    Bardzo szybka i pomocna obsługa.
  • m...k
    m...k
    5
    Wszystko ok
  • a...4
    a...4
    5
    Polecam
  • j...1
    j...1
    5
    Bardzo profesjonalnie podejście do klienta.
  • a...9
    a...9
    5
    Towar zgodny z opisem. Szybka realizacja
  • k...i
    k...i
    1
    Dołączę do grona niepochlebnych opinii na temat tej firmy.Mistrzowie jeżeli chodzi o (kolowialnie mówiąc ) olewanie klienta , klienta sam musi wydzwaniać ( bez skutku ) pisać smsy na które sporadycznie dostaje odpowiedź. Smsmowo przekazałem , że jeżeli nie otrzymam zamówionego towaru w ciągu 30 dni od dnia złożenia i opłacenia przeze mnie zamówienia składam zawiadomienie do prokuratury , zgłaszam firmę do PIH , UOKiK. Polecam osobom które lubią być zbywane lub "olewane" przez tego sprzedawcę , natomiast jeżeli masz słabe nerwy i nie jesteś cierpliwy radzę omijać szerokim łukiem. Taka lichwa nadaje się pierwsza do zamknięcia !
  • p...k
    p...k
    5
    Płyn do styków uźywam od wielu lat poprawiają jakoś sygnału .
  • b...4
    b...4
    4
    Kontakt utrudniony, czas realizacji dłuższy niż w opisie. Poza tym reszta oki, polecam
  • K...i
    K...i
    4,5
    Dobra robota
  • Anzhela
    Anzhela
    5
    Polecam
  • rolkus
    rolkus
    4
    Mi pasuje👍
  • a...i
    a...i
    5
    Perfect

Brak opisu