http://e-krzesla.pl/

4 na podstawie 247 opinii

+48 22 201 05 00

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

Statystyki sklepu z 244 ankiet Zaufanych Opinii

Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
0% Przypadków sklep anulował zamówienie.
 • Dawid
  Dawid
  1
  Kupiłem skórzany fotel biurowy LINEA za 1000 zł . Potrzebowałem faktury i jej nie otrzymałem mimo częstego upominania się (minęło już pół roku) .
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Kategorycznie nie polecam. Zamówienie i zapłata przelewem dnia 05.02.2020r. za towar. Nie otrzymałem do dziś tj. 25.03.2020r. Sprawę zgłaszam na Policję.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Kontakt ze sprzedawcą nie istnieje. Zamówienie nie zostało zrealizowane nie wiadomo dlaczego. Dobrze, że nie zapłaciłem z góry, bo to wygląda na jakąś lewiznę, a nie e-sklep.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Towaru zamówionego i opłaconego na początku lutego nie otrzymałem do tej pory. Zero kontaktu ze sprzedającym. Wszczynam procedurę odzyskiwania pieniędzy.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Całkowity brak jakiegokolwiek kontaktu, nie odpisują na maile ani nie odbierają telefonów, fotelu zamówionego i opłaconego 31.01.2020r. dalej nie zobaczyłem, czekam obecnie na zwrot pieniędzy. Radzę unikać z daleka.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  NIE POLECAM!!! Zamówienie złożone 30 Stycznia, do tej pory żadnej informacji. Sprzedawca nie odbiera telefonów, nie odpisuje na email. W sprawę zaangażowane jest biuro prawne.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości email. zmarnowałem miesiąc czasu oczekując na zamówiony fotel. NIE POLECAM
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Fotel zamówiony 14.01 - opcja "Wysyłka 24h". Niestety w sklepie nie było fotela. Dostałem email z propozycją zakupu innego fotela na którą przystałem. Mimo to do tej pory nie dostałem fotela. Brak odpowiedzi na moje późniejsze emaile/sms. Sprzedawca odbierał telefon jeśli dzwoniłem z innego numeru, co i tak w sumie nic nie dało. Nie polecam.
 • Roman
  Roman
  0
  Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Ja złożyłem zamówienie 3.12.2019r drogą mailową. Mija dwa miesiące, a zamówionych trzech sztuk foteli brak. Od dwóch tygodni dzwonię na wszystkie dostępne numery - nikt nie odbiera, ani też nie oddzwania. Pisałem już kilka maili z prośbą o wyjaśnienie - brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Radzę wszystkim zastanawiającym się nad zakupami w tej firmie o rozwagę i raczej zweryfikowanie tego sprzedawcy.
 • flo
  flo
  5
  perfekcyjnie
 • Szymon
  Szymon
  0
  Produkt zamówiony 28.10.2019, po kontakcie telefonicznym, sprzedawca powiedział, że 21 dni roboczych nalezy czekać. Zbliża się 26.11.2019 (dzień, w którym miałem otrzymać towar) i towaru brak. Dzisiaj mamy 09.12.2019 i dalej nie otrzymalem produktu. Dodzwonić się nie można, raz sie udało, gdzie sprzedawca przepraszał i powiedział, że ma na stanie ten sam produkt lecz w innym kolorze i zapewniał, że wyśle od razu (było to 03.12.2019) i co? KŁAMLIWA S.... Zdecydowanie nie polecam. Przelew zrobiony od razu podczas zamówienia, księgowa mnie ściga i wielka DU...!!!!
 • eliza
  eliza
  0
  Czekam już ponad miesiąc.... i krzesła nie widziałem....
 • Gosia
  Gosia
  5
  zamówienie otrzymałam z dużym opóźnieniem ale zrekompensowano mi to, zatem szczerze polecam
 • Piotr
  Piotr
  0
  Dzisiaj upłynął 25 dzień roboczy od chwili złożenia przeze mnie zamówienia i opłacenia należności za zamówiony fotel. Mimo deklarowanego 14 dniowego (w dniach roboczych) terminu realizacji zamówienia), nie zostało ono do tej pory zrealizowane. Jednak to nie brak terminowej realizacji zamówienie wpływa na moją bardzo negatywną opinie o e-krzesła lecz brak jakiejkolwiek reakcji na próby kontaktu z firmą (a w zasadzie to chyba jedyną osobą, która w tej firmie pracuje i wg. KRS jest jednocześnie współwłaścicielem). Moje wielokrotne próby uzyskanie informacji o przewidywanym terminie realizacji zamówienia zakończyły się niepowodzeniem - nikt nie odpowiada na moje maile, nikt nie odbiera telefonu. Poczekam jeszcze tydzień - jeżeli do tygodnia zamówienie nie zostanie zrealizowane to chyba pozostanie mi chyba włączenie w sprawę policji. Zdecydowanie odradzam zamawianie czegokolwiek w tej firmie. Może jest odrobinę taniej niż gzie indziej ale realizacji zamówienia to już loteria.
 • Piotr
  Piotr
  3
  Długi czas oczekiwania, żadnych informacji o wysyłce. W końcu pojawia się nagle kurier w środku dnia bez zapowiedzi. Przyszło bez faktury, trzeba się o nią dodatkowo prosić. Fotel ok.
 • Agnieszka
  Agnieszka
  1
  Brak kontaktu ze sprzedającym, brak dostawy towaru mimo zapłaty, po 4 tyg zrezygnowałam z zamówienia
 • Piotr
  Piotr
  0
  Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Zamówienie złożyłem 8 września i nadal nie zostało zrealizowane, mimo że sklep deklaruje 14 dniowy termin realizacji zamówienia. Po za tym brak jakiejkolwiek reakcji na moje kilkukrotne pytania dotyczące terminu realizacji zamówienia. W tej sytuacji nie jestem nawet pewny czy moje zamówienie zostanie w ogóle zrealizowane, czy nie zostałem po prostu nie zostałem oszukany.
 • Agata
  Agata
  5
  Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Szybka komunikacja. Polecam zakupy w e-krzesla.pl
 • Ja
  Ja
  5
  ok
 • fildek
  fildek
  5
  dobrze

Brak opisu