Bodyland.pl

4,5 na podstawie 17439 opinii

91 455 50 45

Lista placówek w Twojej okolicy

Szczecin, Zielonogórska 12

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 18
- Niedziela -

Statystyki sklepu z 17431 ankiet Zaufanych Opinii

Tego samego dnia Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
2% Przypadków sklep anulował zamówienie.
  • e...7
    e...7
    4
    Jedna gwiazdka mniej za obsługę klienta. Już tłumaczę: w stopce strony internetowej sklepu jest jednoznaczna informacja: „ DARMOWA DOSTAWA Przy zakupach za minimum 149 zł”. Jest to tak oczywiste, że aż trudno wymyślić jakieś inne wytłumaczenie tego zapisu. W chwili składania zamówienia (na kwotę wyższą niż 149,- zł) otrzymałam informację, że mam darmową dostawę. Przechodząc do płatności darmowa dostawa „zniknęła”. Nie było możliwości wybrania takiej dostawy. Nie było też żadnej informacji dlaczego tak się stało. Zadzwoniłam więc na infolinię pod numer 91 455 50 45 (podany na stronie internetowej sklepu). Tam poinformowano mnie, że tylko zakupy odbierane osobiście w siedzibie sklepu są z darmową dostawą, a informacja o tym znajduje się na podstronie, którą trzeba specjalnie otworzyć w zakładce „Koszty wysyłki”. Uważam to za wprowadzanie w błąd klienta i niezgodne z przepisami UOKiK. Nie mam jednak zamiaru rezygnować z zakupów w tym sklepie. Chciałabym tylko uczulić sklep na podawanie rzetelnych informacji.
  • a...3
    a...3
    5
    Polecam
  • r...k
    r...k
    1
    Zamówienie złożyłam już 8 dni temu, ale nadal czekam na jego wysłanie.
  • e...2
    e...2
    5
    Jestem bardzo zadowolona z produktu i z szybkiej dostawy
  • l...a
    l...a
    5
    Ok
  • i...z
    i...z
    5
    Srdecznie dziekuje
  • a...a
    a...a
    3
    brak przesyłki po 2 tygodniach
  • a...a
    a...a
    1
    Bardzo dluga realizacja i wysylka moich produktow . Do firmy --- jezeli nie ma produktu w magazynie powinien byc wyslany email , ja takiego nie otrzymalam wiec to ja dzwonilam do firmy gdzie jest moje zamowienie . Dziekuje
  • h...2
    h...2
    5
    Szybka. Profesjonalna. Dostawa. I obsługa. Towar. Bardzo dobrej jakości. Dziekujemy
  • v...5
    v...5
    5
    Bardzo szybko.polecam
  • p...i
    p...i
    0,5
    nie dostarczono zamówienia MINA NIE POLECAM ABSOLUTNIE
  • k...3
    k...3
    5
    Polecam!
  • k...y
    k...y
    5
    Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję
  • l...l
    l...l
    5
    Wszystko sprawnie
  • a...a
    a...a
    5
    Jestem zadowolona z produktów
  • m...1
    m...1
    5
    Zamówienie super ale czas oczekiwania troszkę dłuższy pozatym okey polecam
  • A...n
    A...n
    5
    Polecam
  • m...a
    m...a
    1
    Bardzo długi okres oczekiwania. Kosmetyki Issey Miyake różnią się od używanych przeze mnie wcześniej produktów tej marki. Zapach utrzymuje się tylko przez chwilę, dezodorant nieskuteczny. Piankę wysłano inną niż zamówiona. Podkład zbyt ciemny niż wskazywała kolorystyka, bardzo utrudniony wybór odpowiedniego odcienia. Jestem b. niezadowolona. Zapłaciłam sporą kwotę za wątpliwej jakości produkty. Nie polecam. Marta N.
  • k...t
    k...t
    5
    polecam
  • a...y
    a...y
    5
    Jestem zadowolona

Brak opisu