Bodyland.pl

4,5 na podstawie 17452 opinie

91 455 50 45

Lista placówek w Twojej okolicy

Szczecin, Zielonogórska 12

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 18
- Niedziela -

Statystyki sklepu z 17445 ankiet Zaufanych Opinii

Tego samego dnia Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
3% Przypadków sklep anulował zamówienie.
  • b...s
    b...s
    5
    Zamówienie zrealizowane szybko i bez problemów. Wracam do zakupów w tym sklepie co jakiś czas. Polecam
  • k...i
    k...i
    5
    Szybko i sprawnie
  • f...i
    f...i
    5
    Wszystko ok , od zamówienia do doręczenia,polecam sklep, to jest mój 3 olej z kryla ,naprawdę działa.
  • v...1
    v...1
    5
    🥰
  • Katarzyna
    Katarzyna
    5
    Ładny zapach, estetyczne opakowanie, jest tak jak oczekiwałam
  • v...8
    v...8
    4,5
    super
  • c...a
    c...a
    5
    Wszystko ok, polecam.
  • k...g
    k...g
    5
    Wszystko ok
  • b...z
    b...z
    5
    Super produkt
  • r...1
    r...1
    1
    Uczula
  • h...a
    h...a
    4
    Dlugi okres oczekiwania
  • N...7
    N...7
    5
    Towar dostarczony szybko w nienaruszonym stanie
  • m...2
    m...2
    0,5
    Wystawiają towar którego nie posiadają
  • e...7
    e...7
    4
    Jedna gwiazdka mniej za obsługę klienta. Już tłumaczę: w stopce strony internetowej sklepu jest jednoznaczna informacja: „ DARMOWA DOSTAWA Przy zakupach za minimum 149 zł”. Jest to tak oczywiste, że aż trudno wymyślić jakieś inne wytłumaczenie tego zapisu. W chwili składania zamówienia (na kwotę wyższą niż 149,- zł) otrzymałam informację, że mam darmową dostawę. Przechodząc do płatności darmowa dostawa „zniknęła”. Nie było możliwości wybrania takiej dostawy. Nie było też żadnej informacji dlaczego tak się stało. Zadzwoniłam więc na infolinię pod numer 91 455 50 45 (podany na stronie internetowej sklepu). Tam poinformowano mnie, że tylko zakupy odbierane osobiście w siedzibie sklepu są z darmową dostawą, a informacja o tym znajduje się na podstronie, którą trzeba specjalnie otworzyć w zakładce „Koszty wysyłki”. Uważam to za wprowadzanie w błąd klienta i niezgodne z przepisami UOKiK. Nie mam jednak zamiaru rezygnować z zakupów w tym sklepie. Chciałabym tylko uczulić sklep na podawanie rzetelnych informacji.
  • a...3
    a...3
    5
    Polecam
  • r...k
    r...k
    1
    Zamówienie złożyłam już 8 dni temu, ale nadal czekam na jego wysłanie.
  • e...2
    e...2
    5
    Jestem bardzo zadowolona z produktu i z szybkiej dostawy
  • l...a
    l...a
    5
    Ok
  • i...z
    i...z
    5
    Srdecznie dziekuje

Brak opisu