G.Skill SDXC 64GB Class 10 UHS-I (FF-SDXC64GN-U1) Przasnysz

Karta pamięci SDXC z serii Extreme Pro, o pojemności 64 GB. W związku z małymi wymiarami (wielkość zbliżona do znaczka pocztowego) karta charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Ponadto posiada przełącznik zabezpieczający pliki przed skasowaniem. Przeznaczona jest do aparatów i kamer …

od 24 Najbliżej: 24 km

Liczba ofert: 5

Oferta sklepu

Opis

Karta pamięci SDXC z serii Extreme Pro, o pojemności 64 GB. W związku z małymi wymiarami (wielkość zbliżona do znaczka pocztowego) karta charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Ponadto posiada przełącznik zabezpieczający pliki przed skasowaniem. Przeznaczona jest do aparatów i kamer cyfrowych obsługujących format SDHC (logo SDHC na obudowie urządzenia). Karty pamięci z serii Extreme Pro zaprojektowane zostały dla wymagających profesjonalnych fotografów. Są one jednymi z najszybszych, najbardziej odpornych i najbardziej trwałych kart pamięci na rynku. Profesjonalistom pracującym w warunkach ekstremalnych, karty z serii Extreme Pro oferują niezawodną szybkość, sprawność i skuteczność. Osiągane jest to dzięki transferowi danych do 95 MB/s. Karty spisują się niezawodnie również w niekorzystnych warunkach atmosferycznych (upał, deszcz, śnieg), w temperaturach od -25 do +85 stopni Celsjusza. Cechy: seria Extreme Pro pojemność 64 GB klasa szybkości U3 maksymalny transfer danych: odczyt 95 MB/s; zapis 90 MB/s odpowiada nowemu standardowi SD 3.0 idealna w trudnych warunkach (upał, zimno, deszcz, śnieg) do wszystkich urządzeń z wejściem SDXC (nie jest kompatybilna z urządzeniami obsługującymi tylko karty SD i SDHC)Dożywotnia gwarancja producenta !

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • G.Skill
Rodzaj
  • SDXC
Pojemność
  • 64GB
Klasa prędkości
  • 10
Standard UHS
  • UHS-I

Opinie G.Skill SDXC 64GB Class 10 UHS-I (FF-SDXC64GN-U1) Przasnysz

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 2 opinie