Szukasz

Klocki Płock

i okolice
Klocki
Klocki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Lego Duplo Moje Pierwsze Klocki 10848

5
Lego Duplo Moje Pierwsze Klocki 10848
Myślę, że ten zestaw jest taką podstawą. Nie znajdziemy tu wymyślnych, gotowych do ułożenia zestawów, ale możemy rozmudowac nimi zestawy, które mamy w domu. Poza tym klocki uruchamiają wyobraźnie maluchów, które same kombinują co i jak ułożyć. Nie ma narzuconej budowli końcowej. Klocki starannie wykonane, spasowane i bezpieczne

Lego Technic Zdalnie sterowana wyścigówka gąsienicowa (42065)

5
Lego Technic Zdalnie sterowana wyścigówka gąsienicowa (42065)
Dzieci zachwycone, co prawda sterowanie na początek nie jest proste , ale to tylko kwestia wprawy... świetna zabawa. Co do trwałości - za szybko tu mówić , dawać opinię ale jestem dobrej myśli sądząc po jakości wykonania.

Lego Duplo Pociąg (10508)

5
Lego Duplo Pociąg (10508)
To już czwarty zestaw z kolejką moich chłopców, więc mogę śmiało powiedzieć, że zestaw bardzo udany. Dwulatek siedzi przy nim od tygodnia godzinami, pięciolatek buduje fantastyczne układy torów, bocznic i peronów. Zestaw zawiera wiele elementów, które dostarczają wyśmienitej zabawy młodym konstruktorom (i tym starszym też :D). Zwłaszcza dźwig zdobył uznanie synów - można nim przenosić ładunek z lawety wagonu na pojazd samochodowy dzięki możliwości obracania i przechylania ramienia oraz zwijania i rozwijania haka. Do wad należy zaliczyć cenę - klocki nie są tanie oraz nowe rozwiązanie wózka kolejki, która teraz już nie zatrzymuje się, gdy uderzy w przeszkodę. W zamyśle miało to umożliwić przekładanie lokomotywy podczas zabawy z jednych torów na inne, w praktyce sprawia, że pociąg naparza bez sensu na ściany i nogi krzeseł. Poprzednie rozwiązanie było zdecydowanie lepsze, kiedy lokomotywa wyłączała się po podniesieniu lub zderzeniu z przeszkodą. Przesadzono też z wiekiem - większość znanych mi dwulatków nie wykorzysta wszystkich możliwości zestawu, choć świetnie się odnajdą w zabawie (według mnie zestaw jest dla dzieci w wieku 3+, gdyż obsługa dźwigu czy wywrotki wymaga precyzji).
Dzieciństwo to czas beztroski i niekończących się zabaw oraz pierwszego poznawania świata. W drodze dziecka do dorosłości towarzyszą mu nie tylko rodzice oraz jego przyjaciele, ale także wszelkiego rodzaju zabawki, które są elementarną częścią jego świata od najmłodszych lat. Dzięki swojej bogatej wyobraźni, każde dziecko, właśnie dzięki zabawkom, potrafi doskonale zorganizować sobie czas i uciec od niechcianej nudy. Jeśli rodzice w danym momencie nie mogą poświęcić całej swojej uwagi dziecku, to właśnie zabawki mogą doskonale umilić mu codzienną zabawę. Dziecięce zabawki to akcesoria znane światu od dziesiątek lat i od zawsze wzorowo spełniają swoją rolę. Dostarczają dzieciom na całym świecie nieskończone pokłady radości. Zwyczajnie trudno nie docenić ich wkładu w budowanie codziennej radości dziecka. Są zawsze na posterunku, gotowe do kolejnych wspólnych zabaw, z czego każda może wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko zależy tak naprawdę od wyobraźni naszego malucha. Na przestrzeni lat zabawki ciągle się zmieniały, jednak powstało kilka stałych podkategorii określających określone typy zabawek dla dzieci. Wszystko po to, aby każdy maluch mógł znaleźć coś dla siebie. Oferta sklepów internetowych wręcz pęka w szwach od produktów, które mogą sprawić dzieciom niezwykle dużo radości. Dodatkowo, wiele z nich w umiejętny sposób łączy tradycję z nowoczesnością, dlatego każdy rodzic pragnący zakupić swojemu dziecku konkretną zabawkę, bez problemu odnajdzie się w dostępnym asortymencie. Segmenty w branży zabawkarskiej są wystarczająco proste, by każdy mógł się w nich odnaleźć. Znajdziemy wśród nich kolejki, klocki, kucyki, puzzle, zabawki zdalnie sterowane, pre-definiowane kąciki zabaw, a także specjalne zabawki do kąpieli czy doskonałe zabawki edukacyjne. Tak więc w wyborze konkretnego rodzaju zabawek nie ma większego problemu. Przy zakupie odpowiednich zabawek dla naszego malucha, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, które mogą okazać się wyjątkowo istotne z punktu widzenia radości naszego dziecka. Na samym początku wybieramy czy szukamy zabawki dla chłopca, dziewczynki, czy może zabawek uniwersalnych, dla każdego z nich. W drugim etapie nie jest już tak łatwo, gdyż musimy dopasować zabawkę do wieku naszego dziecka. Szczęśliwie wiele zabawek dla najmłodszych posiada specjalne oznaczenie, dzięki któremu możemy łatwo sprawdzić, dla dzieci w jakim wieku kierowany jest dany przedmiot. Dzięki temu możemy być absolutnie pewni, że nowy prezent dla naszej pociechy w stu procentach spełni pokładane w nim nadzieje. A nasz brzdąc będzie po prostu szczęśliwy.