Pakiet reżyserski Christopher Nolan (6DVD) Lublin

6x Dvd (CZTERY FILMY): CHRISTOPHER NOLAN - KOLEKCJA REŻYSERSKA Batman Początek (2005) - Christian Bale Po tragicznej śmierci rodziców, rozczarowany życiem spadkobierca fortuny, Bruce Wayne (Christian Bale), podróżuje po świecie, szukając środków do walki z niesprawiedliwością po to, aby obrócić …

od 49,50 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 4

Oferta sklepu

Opis

6x Dvd (CZTERY FILMY): CHRISTOPHER NOLAN - KOLEKCJA REŻYSERSKA Batman Początek (2005) - Christian Bale Po tragicznej śmierci rodziców, rozczarowany życiem spadkobierca fortuny, Bruce Wayne (Christian Bale), podróżuje po świecie, szukając środków do walki z niesprawiedliwością po to, aby obrócić strach przeciw tym, którzy go sieją. Z pomocą zaufanego lokaja Alfreda (Michael Caine), detektywa Jima Gordona (Gary Oldman) oraz swego sprzymierzeńca Luciusa Foxa (Morgan Freeman) Wayne powraca do Gotham City, aby powołać do życia swoje alter-ego: Batmana, zamaskowanego wojownika, który posługuje się siłą, intelektem i zaawansowaną bronią, aby zwalczać złowrogie siły, które zagrażają miastu. Mroczny Rycerz (2008) - Christian Bale Kontynuacja filmu "Batman: Początek", "Mroczny Rycerz", to kolejne wspólne dzieło reżysera Christophera Nolana i gwiazdora Christiana Bale'a, który ponownie wciela się w postać Batmana / Bruce'a Wayne'a toczącego zażartą wojnę ze światem przestępczym. Batmanowi udaje się na dobre rozbić kryminalne podziemie Gotham z pomocą porucznika Jima Gordona i Prokuratora Okręgowego Harveya Denta. Ich współpraca okazuje się niezwykle skuteczna, ale szybko trzej mężczyźni stają się celem nowego geniusza zbrodni, Jokera, którego celem jest wprowadzenie w Gotham anarchii i zmuszenie Batmana, by ten przeszedł na stronę zła, przestał być bohaterem, a stał się złoczyńcą. Incepcja (2010) - Leonardo DiCaprio Wizjonerska superprodukcja Christophera Nolana z niezwykłą akcją i gwiazdorską obsadą zabiera widza w podróż dookoła kuli ziemskiej oraz w głąb świata snów. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) nie ma sobie równych w wykradaniu cennych sekretów ukrytych w ludzkiej podświadomości podczas fazy snu, w której umysł jest najbardziej podatny na ingerencję z zewnątrz. Wyjątkowe umiejętności Cobba czynią z niego pożądanego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale również i zbiega, któremu przyjdzie zapłacić za nie wysoką cenę. Teraz Cobb dostanie drugą szansę, jeśli tylko zdoła dokonać rzeczy niemożliwej: incepcji - zamiast skraść myśl, musi zaszczepić ją w czyimś umyśle. Jeśli im się powiedzie, Cobb i jego zespół dokonają zbrodni doskonałej. Ale nawet najbardziej precyzyjne planowanie czy wyjątkowe umiejętności nie są w stanie przygotować ich na spotkanie z niebezpiecznym wrogiem, który wydaje się znać ich każdy krok. Wrogiem, którego nadejście może przewidzieć tylko Cobb. Prestiż (2006) - Hugh Jackman Hugh Jackman i Christian Bale wcielają się w dwóch iluzjonistów, których rywalizacja wznosi ich na wyżyny sławy - niosąc jednak za sobą okropne konsekwencje. Dwaj początkujący iluzjoniści, Rupert Angier i Alfred Borden, w wyniku nagłej tragedii z przyjaciół stają się wrogami. Teraz, gdy obaj rywalizują ze sobą na londyńskiej scenie, decydują się na kolejne poświęcenia w nieustannym cyklu zemsty, co prowadzi zarówno do sławy, jak i tragedii.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Gatunek
 • Akcji
 • Fantasy
 • Kryminały
 • Przygodowe
 • Science Fiction
 • Sensacyjne
 • Thrillery
Polska wersja językowa
 • Napisy
 • Lektor
Czas premiery
 • Od 2000 roku
Region pochodzenia filmu
 • Europa
Liczba płyt w wydaniu
 • Trzy i więcej

Opinie Pakiet reżyserski Christopher Nolan (6DVD) Lublin

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4 na podstawie 1 opinia