CENTRA CA640 FUTURA P+ 64AH/640A Kraków
3,48
85 opinii
Przedmiot aukcji: Centra Futura Carbon Boost CA640 64Ah Nowy ModelCARBON BOOST 2.0 NAJŚWIEŻSZE 08.2024 Napięcie [V]: 12V Pojemność [Ah]: 64Ah Prąd rozruchowy [A]: 640A Długość [mm]: 242mm Szerokość [mm]: 175mm Wysokość [mm]: 190mm Polaryzacja: prawy plus Całkowicie bezobsługowy Centra Assistance - …
od 414,03 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Pojemność
  • 64 Ah
Moc rozruchowa
  • 640 A
Producent
  • Centra
Napięcie
  • 12V
Polaryzacja
  • P+
Długość (mm)
  • 242
Szerokość (mm)
  • 175
Wysokość (mm)
  • 190
Jakość części (zgodnie z GVO)
  • Q - Oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Rodzaj
  • Kwasowo-ołowiowe
Model
  • CA640
Opinie CENTRA CA640 FUTURA P+ 64AH/640A Kraków
Ocena ogólna
3,48 na podstawie 85 opinii
  • krzys4x
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Akumulator 100 procent sprawny, super obudowa, prawy biegun, bardzo dobrze trzyma prad
  • m...8
    4
    Co do produktu trudno mi coś więcej powiedzieć, zamówiłem go skuszony reklamą producenta. MK
  • jola
    5
    produkt spełnil moje oczekiwania
    • niska cena
  • mirjarz
    4,5
    Poprzedni CENTRA CA640 FUTURA P+ 64AH/640A wytrzymał 4 lata. Przystępna cena.
  • 8...c
    4
    bezobsługowy to jest sklep spożywczy,każdy aku z wyprowadzonymi kanałami wentylacyjnymi jest obsługowy!!! po pierwsze nie może być szczelny gdyż podczas ładowania z elektrolitu wydziela się wodór inaczej"bąbelkuje,gazuje" i przy szczelnej obudowie rozerwie go!!! po drugie jeżeli istnieje możliwość odparowania braki należy uzupełnić wodą dest.,czyli musi być wlew /korki wlewowe/,które najczęściej są pod naklejkami!!! na koniec wiem co pisze jestem elektrykiem oraz posiadaczem Futury 65Ah 680A pracuje już 6lat/odpukać/ w octavii 1,9tdi