Szukasz

Akumulatory Kraków

i okolice
Akumulatory
Akumulatory
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Varta Silver Dynamic E38 (74Ah 750A) (P+)

4,5
Varta Silver Dynamic E38 (74Ah 750A) (P+)
Akumulator E44 używany w Citroen C5 wytrzymal 4 lata i zapowiada sie wymiana chyba ze jakos sie uda przetrwac zime :) Przez caly okres użytkowania nie byl nawet raz na prostowniku, wiec mysle ze warty polecenia.

Varta Blue Dynamic C22 (52Ah 470A) (P+)

5
Varta Blue Dynamic C22 (52Ah 470A) (P+)
Akumulator używany w oplu astrze 1.6 benzyna. To już kolejna bateria Varty w moim samochodzie ktora wytrzymała 4 lata bez żadnych niemilych niespodzianek chociaż poprzedni identyczny akumulator wytrzymał 5 lat.

Centra Futura Carbon Boost Ca530 53Ah/540 A

5
Centra Futura Carbon Boost Ca530 53Ah/540 A
Posiadałem akumulator centry dwa lata rok go używałem po czym rozwaliłem auto i rok spędził w garażu zadziwiło mnie to że po włożeniu do innego auta auto odpaliło nie mogę sobie wyobrazić że znjdował się w nim prąd przecież nie był ładowany po czym go sprzedałem wiem że moim kolejnym akumulatorem będzie centra
Można śmiało powiedzieć, że jeśli w pierwszej kolejności sercem samochodu jest silnik, natomiast zaraz na drugim miejscu znajduje się bez wątpienia akumulator. To on bowiem decyduje o tym czy nasze auto zapali, gdy będziemy chcieli wyruszyć w trasę. Bez niego zwyczajnie ani rusz. Wskazane urządzenie jest po prostu niezastąpione w absolutnie każdym samochodzie. Co ważne, w przypadku każdego samochodu przychodzi czas na okresową wymianę akumulatora. Wszystko po to, aby nasze cztery kółka mogły poprawnie poruszać się na drodze i funkcjonować na pełnych obrotach. Samochód posiadające wadliwy lub wysłużony już akumulator może być potencjalnym zagrożeniem na drodze. Dlatego też nie nie należy ryzykować i wystawiać złych akumulalatorów na próbę. W grę wchodzi tutaj nie tylko nasze bezpieczeństwo, ale także zdrowie innych kierowców ruchu. Według wielu mechaników, akumulator w samochodzie powinien być wymieniany średnio co dwa albo trzy lata. Dzięki temu nasz wehikuł cały czas będzie pozostawał w dobrej kondycji, co wymiernie wpłynie na komfort prowadzenia pojazdu, nasze bezpieczeństwo oraz satysfakcję z odbytej trasy. Natomiast gdy już przyjdzie czas wymiany akumulatora, nigdy nie powinniśmy z tym zwlekać. Nie pozostaje nam wtedy nic innego, jak tylko udać się do sklepu internetowego i poszukać nowego akumulatora, który będzie odpowiadał potrzebom naszego pojazdu. Wybór dobrego akumulatora to sprawa niezwykle ważna, gdyż nowy akumulator będzie miał wpływ na dużo ważnych procesów odbywających się pod maską naszego pojazdu. Jeśli po określonym okresie użytkowania zakupimy nowy i przede wszystkim dobrze dopasowany akumulator, żaden ze wspomnianych procesów nie powinien szwankować. Przy zakupie nowego akumulatora powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Oprócz producenta takiego produktu, powinniśmy także zwrócić szczególną uwagę na pojemność wyrażaną w Ah, moc rozruchową wyrażaną w A oraz polaryzację (L+ lub P+). Poszczególne wartości ze wszystkich wymienionych elementów powinny być dopasowane do wymagań naszego auta. Dzięki temu unikniemy błędnego zakupu, a nasz wehikuł będzie mógł działać na pełnych z maksymalną wydajnością. Najważniejsze jednak, abyśmy zawsze pamiętali o tym, że wymiany akumulatora powinniśmy dokonywać nie tylko ze względu na kondycję naszego wozu, ale także w trosce o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu. Natomiast co do samej wymiany, warto powierzyć ją profesjonalnemu mechanikowi, który poprawnie zainstaluje go pod maską. Natomiast każdy zużyty przez nas akumulator powinien zostać prawidłowo utylizowany.