Gaśnica Samochodowa Bc rok prod. 2022 Ogniochron Kobyłka

Gaśnica samochodowa zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania pojazdów osobowych, łodzi motorowych i żaglowych, przyczep kempingowych. Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz …

od 46,99 Najbliżej: 4,5 km

Liczba ofert: 19

Oferta sklepu

Opis

Gaśnica samochodowa zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania pojazdów osobowych, łodzi motorowych i żaglowych, przyczep kempingowych. Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 2014/68/UE. Cechy Łatwa i ergonomiczna w obsłudze. Szybka i skuteczna w gaszeniu. Ekonomiczna w utrzymaniu i obsłudze serwisowej. Konstrukcja zaworu umożliwia czasowe przerwanie gaszenia. Zbiornik gaśnicy nie podlega kontrolnym badaniom UDT. Możliwość wielokrotnego napełniania. Zbiornik gaśnicy pokryty farbą poliestrową odporną na promienie UV.

Specyfikacja

Producent
  • Ogniochron
Rodzaj
  • Gaśnice proszkowe
Model
  • GP-1Z BC

Opinie Gaśnica Samochodowa Bc rok prod. 2022 Ogniochron Kobyłka

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • Grzegorz
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    W porzadku