Xiaomi Roborock S5 Max Biały Kielce

4,95
168 opinii

Odkurzacz automatyczny Roborock S5 MaxNajwiększym problemem, który dotyczy większości odkurzaczy jest to, że one nie sprzątają. Są za słabe i źle wykonane, a to sprawia, że nie odkurzają dokładnie, pomijają jakieś obszary i nie radzą sobie z piaskiem. Roborock S5 Max zamiata kurz, brud i …

od 1 949 Najbliżej: 0,9 km

Liczba ofert: 19

Oferta sklepu

Opis

Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max

Największym problemem, który dotyczy większości odkurzaczy jest to, że one nie sprzątają. Są za słabe i źle wykonane, a to sprawia, że nie odkurzają dokładnie, pomijają jakieś obszary i nie radzą sobie z piaskiem. Roborock S5 Max zamiata kurz, brud i konkurencję. To mocna, wydajna, cicha i inteligentna maszyna, która kompleksowo zajmie się Twoim domem.

Roborock S5 Max to prawdziwy kombajn sprzątający

Odkurzacz automatyczny to duże uproszczenie, bo Roborock nie tylko zgarnie cały brud z podłóg i dywanów, ale też dokładnie umyje wszystkie twarde nawierzchnie. W tej cenie nie ma drugiego takiego urządzenia, które perfekcyjnie poradzi sobie na każdym rodzaju podłoża, rozpozna je i automatycznie uruchomi tryb maksymalny na dywanie, tryb normalny na podłodze lub mycie, jeżeli Ty sobie tego życzysz.

To odkurzacz automatyczny z super zaawansowanymi trybami pracy Nie ugotuje co prawda obiadu i nie porozmawia o książkach, ale Roborock S5 Max to naprawdę inteligentne urządzenie. Każda funkcjonalność została przewidziana z góry i odpowiednio zabezpieczona. Zastanawiasz się, kiedy robot może zabłysnąć inteligencją? Wspomnieliśmy już, że rozpoznaje rodzaj podłogi i decyduje o tym, czy ma być odkurzana, czy myta. A jeśli odkurzana, to jak mocno.

Ponadto robot uczy się Twojego mieszkania i wszystkich przeszkód, robiąc skan 300 razy na minutę. Pozwala mu to zaplanować trasę optymalnie. Mniej zakrętów to nawet 15% krótszy czas sprzątania. Pojemnik na wodę jest sterowany elektronicznie. Dzięki temu ciecz jest całkowicie odcinana podczas ładowania baterii lub odkurzania dywanów – bezpieczeństwo przede wszystkim. A co z pomieszczeniami lub strefami, które chcesz pominąć? To proste: w aplikacji dowolnie ustawiasz wirtualne ściany i całe obszary, do których Roborock nie ma wstępu.

Roborock S5 Max to również zdumiewająca wydajność i cicha praca

Ukoronowaniem jego możliwości jest potężna bateria o pojemności 5200 mAh, równie potężna siła ssąca, bo wynosząca aż 2000 paskali, zdumiewająco długi czas pracy sięgający ponad 3 godzin, a w swoim najmocniejszym trybie Roborock pracuje z głośnością 60 dB. To wszystko składa się na doskonałego pomocnika w sprzątaniu. Idź na zakupy, a czystość podłóg zostaw nowemu odkurzaczowi automatycznemu Roborock S5 Max.

Spraw, aby sprzątanie domu było łatwe

W porównaniu do poprzednich modeli Roborock S5 Max został ulepszony: teraz zamiata podłogi i myje. Jest wyposażony w duży zbiornik na wodę, który wystarcza na całą podłogę, dzięki czemu w Twoim domu jest jeszcze czyściej. Super ssanie i algorytm adaptacyjnego planowania trasy sprawiają, że czystość w domu po prostu cieszy.

Wysoka wydajność

Zbiornik na wodę ma pojemność 290 ml, a odkurzacz zdoła kompletnie wysprzątać ponad 200 metrów kwadratowych.

Precyzyjny laserowy czujnik odległości skanuje pomieszczenie z prędkością 300 zdjęć na minutę.

Algorytm adaptacyjny oblicza najskuteczniejszą trasę czyszczenia, uwzględniając obszar, ściany i przeszkody.

Dzięki unikalnej konstrukcji szuflady panel mopa można szybko i łatwo zainstalować lub usunąć bez potrzeby obracania lub wyjmowania zbiornika na wodę.

Szybko opuszczana szczotka główna, mocowanie mopa, zbiornik na wodę i kosz na śmieci ułatwiają konserwację. Filtr powietrza można myć, podobnie jak wkładkę do mopa.

Inteligentne ustawienia

Obszar zamiatania można ustawić w aplikacji.

Po zadokowaniu pojemnik na wodę zostaje zamknięty, co pozwoli odkurzaczowi przygotować się do następnego mycia.

Możliwe jest zaplanowanie sprzątania określonego pokoju o różnych porach i o różnych datach.

Odkurzacz może z łatwością wspinać się na progi i dywany o wysokości 2 cm. Automatycznie przełącza się w tryb turbo podczas czyszczenia dywanu.

Gdy naładowanie baterii jest mniejsze niż 20%, robot automatycznie wraca na bazę, aby się doładować. Ocenia wymagany czas ładowania w oparciu o powierzchnię obszaru nienaruszonego. Po całkowitym naładowaniu akumulatora robot będzie nadal czyścił nieoczyszczony obszar.

Super czystość

Zintegrowana konstrukcja zamiatania i zmywania zapewnia najlepsze efekty.

Selektywne mycie podłóg pozwala użytkownikowi wybrać sprzątanie określonych pomieszczeń, ustawiając odpowiedni przepływ wody i intensywność podkurzania dla każdego pomieszczenia.

Maksymalna siła ssąca wynosi 2000 paskali, co sprawia, że odkurzanie jest tak wydajne.

Bardzo duży zbiornik na wodę

Elektronicznie sterowany zbiornik na wodę otrzymał super precyzyjną pompę perystaltyczną, a jego pojemność to 290 ml – wystarczy, aby umyć ponad 200 metrów kwadratowych.

Mop, który przylega do podłogi

Mop dociskany jest do podłogi dzięki sprężynom. To sprawia, że mycie podłóg jest tak samo dokładne na początku, jak i na końcu.

Precyzyjne zarządzanie wodą

-

Precyzyjne zarządzanie wodą pozwala na dokładne sterowanie jej ilością, możesz więc sam zdecydować o ilości wody potrzebnej do umycia danego pomieszczenia. Zbiornik wodny przeszedł trwające ponad 1500 godzin testy.

Strefy bez mopa

Możesz samodzielnie ustawić te obszary domu, które nie będą myte. Dzięki temu całkowicie znika obawa o mokre dywany.

Automatyczne odcinanie wody

System elektroniczny sprawia, że woda jest odcinana natychmiast, gdy odkurzacz stoi na stacji ładującej. Możesz więc zostawić pełny zbiornik do następnego mycia.

Precyzyjna nawigacja

Super dokładny laser skanuje powierzchnię domu 300 razy w ciągu minuty, tworząc mapę Twojego domu w czasie rzeczywistym.

Adaptacyjny algorytm planowania trasy

-

Odkurzacz nie tylko uczy się Twojego domu, ale doskonale planuje trasę przejazdu. Dzięki temu sprzątanie jest do 15% szybsze.

Zaawansowane planowanie

Funkcja ta pozwala dowolnie ustawiać czas i dni sprzątania, a nawet poziom siły ssącej i zużycie wody. Możesz to zrobić dla poszczególnych pomieszczeń albo konkretnych typów podłogi.

Łatwo pokonuje przeszkody

Z łatwością pokonuje progi i dywany wysokie nawet na 2 centymetry. Automatycznie przechodzi na tryb maksymalny, gdy znajduje się na dywanie.

Duży zapas mocy

Intensywne zasysanie z łatwością zbiera brud z twardych podłóg i dywanów, podczas gdy duża bateria o pojemności 5200 mAh pozwala nawet na 190 minut pracy w trybie cichym.

Inteligentne doładowywanie

Podczas odkurzania dużej powierzchni odkurzacz oblicza, ile jej jeszcze pozostało. Dzięki temu doładowuje tylko niezbędną ilość energii, zamiast ładować się do pełna.

Łatwy montaż mopa

Dzięki unikalnej szufladzie mopa można go bardzo łatwo założyć i zdjąć bez potrzeby obracania odkurzacza.

Szybka i łatwa konserwacja

-

Konserwacja odkurzacza powinna być łatwa, dlatego robot posiada szczotkę, którą prosto się odpina, podobnie jak szufladę na mop, zbiornik na wodę i pojemnik na brud. Filtr powietrza i mop można myć, dzięki czemu możesz ich używać znacznie dłużej.

Specyfikacja

Ogólne
Marka: Roborock
Typ: Odkurzacz automatyczny
Model: S5 MAX
Kolor: Biały

Szczegóły produktu Materiał: ABS, inne
Pojemność zbiornika na kurz: 460 ml
Pojemność zbiornika na wodę: 290 ml
Ssanie: 2000 paskali
Hałas: 60 dB
Moc: 58 W
Napięcie: 14,4 V
Funkcja harmonogramu: Tak
Automatyczne ładowanie: Tak
Wirtualna ściana: Tak
Rodzaje akcesoriów: kosz na śmieci, mop, inne akcesoria, szczotka obrotowa, szczotka boczna, zamiatarka, zbiornik na wodę
Rodzaje podłóg: dywan, płytki ceramiczne, marmurowe podłogi, gruby dywan, płytki podłogowe, drewniane podłogi
Masa i rozmiar Masa produktu: 3,5 kg
Masa paczki: 6,1 kg
Rozmiar produktu (dł x szer x wys): 35,30 x 35,00 x 9,65 cm
Rozmiar paczki (dł x szer x wys): 48,90 x 40,30 x 15,20 cm
Opakowanie zawiera
1 x robot odkurzający

1 x stacja ładująca

1 x zasilacz

1 x stojak na mopy

1 x mop

1 x wodoodporna podkładka

1 x instrukcja (angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański)

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
 • Xiaomi
Typ filtra
 • HEPA
Czas pracy
 • 180 min
Poziom hałasu
 • od 50 do 65 dB
Funkcje
 • Wirtualna ściana
Opcje czyszczenia
 • Czyszczenie intensywne
Kolor
 • Białe
Pojemność worka/pojemnika [l]
 • 0,46 l

Opinie Xiaomi Roborock S5 Max Biały Kielce

Ocena ogólna
4,95 na podstawie 168 opinii
 • m...1
  5
  Produkt zgodny z opisem. Najlepiej wydane pieniądze. Agata, bo tak nazywa się nasz roborock s5 max świetnie wszystko zamiata. Jeśli chodzi o mocowanie, też jestem zadowolona na płytkach drewnopodobnych wszystko super, a jeśli chodzi o płytki z połyskiem to na jasno szarych jest ok, natomiast w lazience mam z połyskiem, ale biało szare i na tym białym widać ślady kółek robota, nie jest tego dużo, ale miejscami widoczne. Poza tym jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim! 😉
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Bardzo dobrze wykonany, świetne mapowanie pomieszczeń i dokładne sprzątanie. Przydatna funkcja mopa. Radzi sobie świetnie że sprzątaniem mieszkania gdzie są 2 koty, dziecko, długie włosy i brudzący mąż :) całkiem nieźle radzi sobie z odkurzaniem dywanu że średnim włosiem. Odkąd przyjechał jeździ niemal codziennie i jesteśmy w szoku ile kurzu, sierści i smieci zbiera po domu. Bardzo dobry zakup.
 • l...i
  5
  Robot godny polecenia. Narazie uzytkowany 3 tygodnie . CodZiennie sprzata i nic sie nie dzieje. Radzi sobie zdobrze na plaskich podlogach oraz dywanach. Funkcja mopowania to raczej jako dodatek , odświeżanie podłogi sama wodą. Plam zaschnietych nie zmyje. Sterowanie łatwe z aplikacji. Sporo opcji do ustawienia. Mozna w kazdym momencie uruchomic robota nie będąc w domu lub ustawic harmonogram sprzatania.
 • u...6
  4,5
  spełnił moje oczekiwania, przed użyciem należy odkurzyć i wymopować podłogi tradycyjnymi sprzętami, potem już tylko codziennie używać roboroca, dobrze odkurza i odświeża podłogę, nie zmywa zaschniętych plam, ale mimo wszystko funkcja mopa bardzo przydatna , na dywanie zwiększa moc ssania, łatwy w obsłudze, przy 80 m2 zużycie baterii 30%, czas pracy około 60 min, żałuję że wcześniej go nie kupiłam
  • dobrze odkurza
  • duży zbiornik na wod
  • elegancki
  • fajnie mopuje
  • inteligentny sprzęt
  • można regulować moc
  • szybko i cicho
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Produkt swietny, wszystkie funkcje dzialaja jak nalezy. Dokladnie rozpoznaje dywany i schody. Na dywanach zwieksza moc, na schody nie wjezdza. Intensywnosc mopowania idealna, na najnizszej mocy dla paneli na maxa dla terakoty. Mapy to swietna sprawa. Jedyna rzecz ktora mnie irytuje to fakr iz google nie moze sobie poradzic z odnalezieniem robota gdy wszystkie inne aplikacje widza go bez problemu.