Vapormed Waporyzator Mighty Medic 1 Szt. Kielce

4,5
2 opinie

Storz & Bickel MIGHTY Waporyzator Przenośny Vaporizer Waporyzatory niemieckiej firmy Storz & Bickel od lat cieszą się ogromną popularnością. Serca klientów firma zdobyła stacjonarnym waporyzatorem Volcano, który od lat uważany jest najlepszym w swojej klasie. Mighty to jego przenośna wersja, która …

od 1 299,99 Najbliżej: 1,2 km

Liczba ofert: 7

Oferta sklepu

Opis

Storz & Bickel MIGHTY Waporyzator Przenośny Vaporizer Waporyzatory niemieckiej firmy Storz & Bickel od lat cieszą się ogromną popularnością. Serca klientów firma zdobyła stacjonarnym waporyzatorem Volcano, który od lat uważany jest najlepszym w swojej klasie. Mighty to jego przenośna wersja, która mimo małych rozmiarów nie ustępuje wydajności jego większemu bratu. Sekret jego niezrównanej wydajności tkwi w wydajnym systemie grzewczym oraz budowie zapewniającą szybkie chłodzenie pary. Funkcjonalność na najwyższym poziomie Grzałka wykorzystując jednocześnie technologie konwekcyjną oraz kondukcyjną rozgrzewa się już w ciągu kilku sekund, generując ogromne, jednorodne chmury pary. Do wyboru są dwie skale pomiaru temperatury: stopnie Celsjusza i Farenheita. Zmiana temperatury pracy odbywa się za pomocą dwóch przycisków “+” i “-“, które znajdują się tuż obok kolorowego ekranu wykonanego w technologii OLED. Wyświetlacz zapewnia doskonała czytelność nawet przy dużym nasłonecznieniu. Za jego sprawą sprawdzimy takie parametry jak aktualna i zdana temperatura oraz stan naładowania baterii. Urządzenie zostało wyposażone w aż 2 baterie litowo-jonowe o łącznej pojemności 6600mAh, co pozwala na aż 90 minut ciągłej pracy urządzenia. Dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika waporyzator wyłącza się po dłuższym okresie bezczynności, co pozwala na wydłużenie korzystania z baterii Mighty Waporyzator – prezentacja produktu Najnowszy model – o 20% większa bateria W Storz & Bickel Mighty zastosowano aż 2 ogniwa generujące łącznie pojemność 6600mAh, co jest niewątpliwie najlepszym wynikiem wśród wszystkich znanych waporyzatorów przenośnych. Mighty Vapozier – Akcesoria Mighty Waporyzator Storz & Bickel 3x filtry Szczoteczka do czyszczenia 2x wysokiej jakości młynek do suszu Zestaw uszczelek Instrukcja obsługi Zasilacz Praktyczna komora spalania Komora spalania wykonana ze stali nierdzewnej klasy medycznej zapewnia łatwość czyszczenia oraz smaczniejszą parę. Grzałka została wykonana w technologii hybrydowej co pozwala na użytkowanie urządzenia już po 80-90 sekundach od jego uruchomienia oraz zapewnia zadziwiająco obfite chmury. Wyświetlacz OLED Mighty waporyzator został wyposażony w kolorowy wyświetlacz OLED umieszczony tuż obok ustnika zapewnia wygodę użytkowania i czytelność nawet przy dużym nasłonecznieniu. Z jego poziomu z łatwością sprawdzisz aktualną oraz zadaną temperaturę pracy, a także stan naładowania baterii. Najwyższej jakości smak pary Specjalnie opracowana konstrukcja Mighty Storz & Bickel stworzona na wzór najbardziej wydajnych radiatorów.Dzięki temu urządzenie doskonale oddaje ciepło na zewnątrz, przez co przepływająca przez niego ścieżka powietrza jest maksymalnie schłodzona. Storz & Bickel Mighty waporyzator banalnie prosty w obsłudze Użytkowanie Mighty Waporyzator jest bardzo proste, a poznanie wszystkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej niż 5 minut. Duże przyciski i czytelny wyświetlacz pozwalają na intuicyjny wybór temperatury pracy.

Specyfikacja

Zasilanie
 • Akumulatorowe
Model
 • Mighty Medic
Wyrób medyczny
 • Wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro

Opinie Vapormed Waporyzator Mighty Medic 1 Szt. Kielce

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 2 opinie
 • B...p
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Chyba się zaciągnąłem.
 • Użytkownik Ceneo
  4