Ciągnik Farmtrac 6050c 48KM Farmtrak farmatrak 4x4 Kielce

Farmtrac Heritage 6050 to ciągnik, który z powodzeniem zastąpi popularne w Polsce i wysłużone „sześćdziesiątki”. Jest to jedyna tego typu oferta na naszym rynku.Silnik o mocy 48 KM zasilany zwykłą rzędową pompą wtryskową BOSCH i wtryskiwaczami z wymiennymi końcówkami. W ciągnikach serii Heritage …

od 74 000 Najbliżej: 0 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Farmtrac Heritage 6050 to ciągnik, który z powodzeniem zastąpi popularne w Polsce i wysłużone „sześćdziesiątki”. Jest to jedyna tego typu oferta na naszym rynku.

Silnik o mocy 48 KM zasilany zwykłą rzędową pompą wtryskową BOSCH i wtryskiwaczami z wymiennymi końcówkami. W ciągnikach serii Heritage nie znajdziemy komputerów ani skomplikowanej elektroniki.

Ciągniki te są przystosowane (wytrzymałe przednie osie) do pracy z ładowaczami czołowymi o udźwigu do 1.500 kg. Charakteryzuje je wysoka masa własna (2.643 kg) i duża siła uciągu. Sprawdzone silniki spalają niewiele paliwa, a w pracy z ładowaczem czołowym tylko 3,4l/h. W przeciwieństwie do starszych konstrukcji, ciągniki Farmtrac Heritage posiadają wspomaganie układu kierowniczego.

Modele tej serii są oferowane w wersji ROPS, a na życzenie wyposażane w komfortową kabinę.

Farmtrac Heritage 6050 to ciągniki wyróżniające się prostotą konstrukcji i obsługi oraz niskimi kosztami utrzymania i serwisu. Tradycyjna budowa, klasyczne podzespoły i użyte części, które mają wiele odpowiedników w innych ciągnikach gwarantują, że obsługa bieżąca i przyszłe konieczne wymiany elementów eksploatacyjnych nie będą wiązały się z wysokimi kosztami jak w przypadku najnowszych konstrukcji, a każdy mechanik nawet bez nowoczesnych narzędzi diagnostycznych przeprowadzi konieczną obsługę.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty.

Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia.

Faktura: faktura VAT
Uszkodzony:

Specyfikacja

Napęd
  • Na dwie lub więcej osi
Rok produkcji
  • 2020
Skrzynia biegów
  • Manualna
Stan
  • Nowe