Szukasz

Opony zimowe Gniezno

i okolice
Opony zimowe
Opony zimowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Nokian Wr D3 205/55R16 91H

5
Nokian Wr D3 205/55R16 91H
Opony marki Nokian WR D3 generalnie są bardzo dobre i mają świetną przyczepność. Rewelacyjnie radzą sobie na śniegu jak i z błotem pośniegowym. Jedyny ich minus to nader łatwa w uszkodzeniach tzn. bąble na oponie po wyjechaniu w chociażby małą dziurę a takich jest multum na naszych drogach przed końcem sezonu zimowego. Stąd też przed każdą zimą zakupuję po jednej szt. :) Mimo to używam ich już 3 rok i jestem bardzo zadowolona pokonując na nich w różnych warunkach pogodowych ok 7 tyś km miesięcznie.

HANKOOK Winter i*cept RS2 W452 205/55R16 91T FR

5
HANKOOK Winter i*cept RS2 W452 205/55R16 91T FR
Kolejny raz wybrałem Hankooka. Jestem z tych opona bardzo zadowolony. Użytkuję głównie po mieście, krótki trasy. Super komfort jazdy, dobrze trzyma się na zakrętach.
Każdy kierowca powinien pamiętać nie tylko o regularnych przeglądach czy wymianach oleju, ale również o sezonowej zmianie opon z letnich na zimowe. W okresie niskich temperatur jest to szczególnie istotne ze względu na szczególnie trudne warunki panujące na trasie. A lód na jezdni to zaledwie jeden z zagrożeń. Dobrze dobrane opony zimowe zapewniają możliwie najlepszą przyczepność naszego auta na jezdni i możemy czuć się znacznie pewniej, gdy siadamy za sterami naszego pojazdu. Możemy być wówczas znacznie lepiej przygotowani na warunki pogodowe obecne na drodze. Posiadacze samochodów, pomimo szeregu kampanii informacyjnych dotyczących wymiany opon letnich na zimowe, często o tym zapominają i regularnie dają zaskoczyć się niefortunnej aurze. Powinniśmy zawsze pamiętać, że zwykła wymiana opon na zimowe sprawia, że prowadzenie pojazdu jest znacznie prostsze i pewniejsze, a przy tym wydatnie pomaga nam uniknąć nieprzyjemnych wydarzeń na drodze. Gdy bierzemy się za zakup opon zimowych, zawsze powinniśmy kierować się zasadami określonymi przez producenta naszego auta, a także do przyjętych norm dotyczących zakupu zimowego ogumienia. Wówczas dzięki temu możemy być przekonani kupione przez nas opony będą pasować do modelu naszego pojazdu. Absolutnie zawsze przy kupnie opon, bez względu na to o jakie chodzi, pamiętajmy by mieć przy sobie kluczowe parametry dotyczące specyfikacji naszych kół. Niezwykle łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich czynnikach, ze średnicą na czele. Wówczas gdy przychodzi już do właściwego zakupu, zwyczajnie trafiamy na blokadę, gdyż nie znamy dokładnej specyfikacji naszych kół. Zdecydowanie warto oszczędzić sobie tego typu niedogodności, prawda? Każdy posiadacz internauta bez absolutnie najmniejszych problemów może dokonać zakupu ogumienia pasującego dokładnie do jego modelu pojazdu. Na CENEO.pl pomogą mu w tym specjalnie przygotowane intuicyjne filtry wyszukiwania znajdujące się w kategorii opony zimowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo ogromnej bazy produktów, każdy kupujący może dokładnie zawęzić poszukiwania tylko do tego ogumienia, którego szuka. Dodatkowo aby przyspieszyć proces zakupu i nie czekać na wysyłkę naszych nowych opon, zdecydowanie warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje kierowcom serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki temu możemy w szybki i wygodny sposób sprawdzić czy poszukiwany przez nas model ogumienia zimowego znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających placówkę w naszej najbliższej okolicy.