Opony osobowe Gniezno

i okolice
Kategorie
  • Opony letnie

  • Opony zimowe

  • Opony całoroczne

Opony osobowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

NOKIAN WR D4 205/55R16 91H

5
NOKIAN WR D4 205/55R16 91H
Kolejna generacja Nokianów w użytkowaniu. W zasadzie na tym mogłabym skończyć recenzję bo jest to jak do tej pory jedyny producent opon zimowych do którego wróciłam przy następnym zakupie (trzeci komplet). Trudno coś pisać o oponie po 200 km przebiegu w okolicznościach mało zimowych. Tak jak poprzednie Nokiany - są dosyć miękkie - dlatego na wiosnę trzeba z nimi szybko "uciekać" bo mocno cierpi na tym ich trwałość, ale za to w zimie cud, miód i orzeszki. Samochód sunie jak po szynach i o to chodzi :) Nowe D4 w chwili obecnej sprawdziły się w mocnej ulewie, która nie zrobiła na nich żadnego wrażenia - co pozwala żywić nadzieję, że śnieg i błoto pośniegowe również nie będą stanowiły problemu (tak jak w poprzedniej generacji tych opon).

Dębica Frigo Hp2 205/55R16 91H

5
Dębica Frigo Hp2 205/55R16 91H
super oponki pierwszy raz zakupiłem opony dębica i jestem pozytywnie zaskoczony opony super komfortowe ciche ,auto prowadzi się pewnie nawet na autostradzie przy dużych prędkościach jazda po polskich dziurach dużo lepiej od dunlopów są miękkie i amortyzują drgania na dołach .Napewno kupię takie same ponownie do drugiego auta :)

Goodyear Efficientgrip Performance 205/55R16 91V

5
Goodyear Efficientgrip Performance 205/55R16 91V
Drugi taki sam komplet. Ciche lekko się toczą. Odczuwalna różnica w spalaniu (zmniejszenie) duży plus. Do tego przy zakupie kompletu opon można dostać darmowe assistance na 3 lata od Goodyear.

Najczęściej szukane