Zdjęcie Sevylor Caravelle Kk65 - Gdynia

Sevylor Caravelle Kk65 Gdynia

4,83
3 opinie

Rekreacyjny ponton do miłego spędzania czasu nad wodą. Atrakcyjna stylistyka, uchwyty na wiosła, linka wokół pontonu. W zestawie: wiosła, pompka, zestaw naprawczy i pokrowiec. Zawór Boston Zawór Boston jest dwukierunkowym zaworem do utrzymywania powietrza w komorze. Klapka powrotna zapobiega …

od 322,52 zł Najbliżej: 0,7 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 12

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Rekreacyjny ponton do miłego spędzania czasu nad wodą. Atrakcyjna stylistyka, uchwyty na wiosła, linka wokół pontonu. W zestawie: wiosła, pompka, zestaw naprawczy i pokrowiec. Zawór Boston Zawór Boston jest dwukierunkowym zaworem do utrzymywania powietrza w komorze. Klapka powrotna zapobiega wyciekaniu powietrza w momencie odczepiania pompki. Opróżnianie powietrza następuje po całkowitym wykręceniu zaworu. Pompowanie wymaga tylko odkręcenia górnej nakrętki zaworu. Pompowanie i wypompowywanie jest szybkie i proste, dając kontrolę nad powietrzem. Sevytest odpowiednie pompowanie Produkt wyposażony jest w zintegrowany Sevytest™ wskazujący właściwy poziom ciśnienia. Czerwony pasek wskazuje, że należy dodać lub ująć powietrza. Poziom zielony wskazuje odpowiedni poziom ciśnienia. Zalety: Na wyposażeniu wiosła, pompka, zestaw naprawczy i pokrowiec. Maksymalne obciążenie: 165 kg. Parametry: Uchwyt ułatwiający przenoszenie, Zawór bezpieczeństwa Boston dla bezproblemowego pompowania i spuszczania powietrza, Wygodne uszka i uchwyty, Wszędzie dostępne uchwyty dla bezpieczeństwa, Wykonany z grubego specjalnej jakości PVC zapewniającego trwałość, 1 komora główna, 1 komora bezpieczeństwa dla stabilności, Podwójna komora.

Specyfikacja

Producent
 • Sevylor

Opinie Sevylor Caravelle Kk65 Gdynia

Ocena ogólna
4,83 na podstawie 3 opinie
 • Michal
  5
  Dobry ponton. Sprawdza się na jeziorze i na morzu. Dzieci zadowolone. Dołączoną pompką można go napompować w ciągu 10 minut. Ja dodatkowo zamówiłem samochodową pompkę elektryczną.
  • trwałość
  • wygoda
 • Marek
  4,5
  Szybka dostawa, niska cena, dobry wygląd
 • Ryszard
  5