Zdjęcie Sevylor Hudson KCC 360 - Gdynia

Sevylor Hudson KCC 360 Gdynia

Sevylor Hudson (s14) to stabilny trzyosobowy kajak z poliestrowym wzmocnieniem powłoki zewnętrznej. Doskonale nadaje się do pływania po jeziorach, wzdłuż linii brzegowej czy spokojnego raftingu. Demontowany kil pomaga w utrzymaniu kursu.

od 1899,00 zł Najbliżej: 0,7 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 12

Dostępnych od ręki: 0

Opis

Sevylor Hudson (s14) to stabilny trzyosobowy kajak z poliestrowym wzmocnieniem powłoki zewnętrznej. Doskonale nadaje się do pływania po jeziorach, wzdłuż linii brzegowej czy spokojnego raftingu. Demontowany kil pomaga w utrzymaniu kursu.

Specyfikacja

Producent
 • Sevylor

Opinie Sevylor Hudson KCC 360 Gdynia

Ocena ogólna
4 na podstawie 5 opinii
 • bemarek
  4
  Kajak kupiony pod pływanie - głównie Chorwacja 3 sezony.. O zaletach można przeczytać na każdej stronie sklepu. osobiście dobrze mi się nim pływa, poszycie miłe w dotyku - zwłaszcza po nagrzaniu się w upalne dni na brzegu. Jestem z niego zadowolony. Na dużej morskiej fali totalny rollercoaster ale kajak trzyma kurs i daje radę. W subiektywnej ocenie jest bezpieczny.. Dlatego skupię się wyłącznie na tym co wkurza i co mnie jednak rozczarowało. 1.Najbardziej - Dołączony dedykowany manometr skala 10PSI - Pytam po co ! skoro max ciśnienie to 1,5 PSI Jak pompuję to trudno patrzeć na maleńką tarczę ( jestem 'z tyłu' manometru). Dodatkowo dołączone są końcówki, które są zbędne mi zbędne w tym kajaku - więc po co - a zapłacić za nie muszę bo są w komplecie bolce z końcówek odpadły w 2 sezonie. 2.Poszycie materiałowe jednak się brudzi zostają ślady (zacieki) z soli, które trzeba zmyć - ale się da ( niewielka uciążliwość) . 3. Po 3 sezonach widać, że wodoodporność materiału się skończyła i słona woda znacznie szybciej nasiąka w burty ( w sumie nawet w upalny dzień mokre burty to zaleta ) 4. Po sezonie mycie i suszenie kajaka jest uciążliwe - ale do przeżycia suszenie to 1 dzień. 5. Fotele - jak na kajak jednak amatorsko-spacerowy dla mnie oparcia w nich są zdecydowanie za niskie i niewygodne - nie da się wygodnie oprzeć. 6. Nie wiedzieć czemu firma zrezygnowała z pasków na burtach do przypięcia wioseł w stosunku do poprzednie wersji Hudsona. 7. Wytrzymałość. O ile poszycie jest odporne na ostre skały kamienie ( oczywiście użytkowanie w granicach rozsądku) i solidne to w tym roku mój Hudson zaliczył wpadkę. Nieoczekiwane przebicie prawego pływaka nastąpiło poprzez igłę z sosny, która wpadła pod górną niebieską powłokę ochronną. Dodatkowo przebicie nastąpiło ok 2 mm od zgrzewu co utrudniało naprawę za pomocą 'klasycznej' łatki materacowej od INTEX'a. Użyta jednak do kajaka dołączona łatka i 'tubeczka' kleju naprawczego Sevylora skutecznie ten problem rozwiązały. Jednak mocniejsze pływaki burtowe kosztem 1-2 kg dodatkowej wagi dla dawały by znacząco wyższy poziom bezpieczeństwa.
  • stabilny
  • szybko się go pompuje.
  • cena
  • pływaki - bardzo słaba jakość.
  • burtuy nasiąkają - zwiększa się waga
 • marcel
  2
  Jedyną zaletą kajaka jest stosunkowo niska cena. No może jeszcze sympatyczny wygląd. Poza tym, krótka lista wad. 1. Suszenie 2. Suszenie 3. Suszenie Żeby go dobrze wysuszyć, trzeba zdemontować komory ze środka i go rozwiesić. Jeśli dzień jest upalny, to wyschnie za dwie godziny. Natomiast przy chmurach, potrafi dosychać i dwa trzy dni na balkonie. Super rozrywka, zwłaszcza po całym dniu wiosłowania. W zasadzie nadaje się tylko na wielodniowe spływy. Po prostu przez kilka dni się go odkłada do góry dnem. Natomiast na jednodniowe, czy kilkugodzinne wypady nie nadaje się wcale. Raz zwinąłem po weekendowym pływaniu i nie zauważyłem resztek wody na szwach. Dwa tygodnie później, grzyb nadał kajakowi wygląd bladej zebry.
 • e...l
  3
  Kajak HUDSON jest nie tylko kajakiem to jest przede wszystkim pływające piękno.Cała sylwetka jest przepiękna i kolorystycznie jest tak dobrany że naprawdę w tłoku widać tylko tą jednostkę pływającą.
  • Cieszy oko jest lekki i dlatego pływać można dość szybko.
  • Boczne komory powietrzne są zgrzewane po długości.Cały szew nie jest w ogóle zabezpieczony. Uważam to za wielki błąd producenta. Z racji tej że składa się go szwy szybko tracą szczelność. Podłoga powinna być usztywniona.Pod ciężarem środek ugina się i wiosłując trzeba bardzo pochylać się.
 • Krzysztof
  5
  Towar zgodny z opisem, z uwagi na porę roku - zima, nie miałem okazji przetestowania