Szukasz

Żelazka Białystok

i okolice
Żelazka
Żelazka
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Philips Azur Pro GC4887/00

5
Philips Azur Pro GC4887/00
Moje pierwsze spostrzeżenia na temat żelazka: bardzo ładny kolor i "jakie duże". Czy faktycznie duże? Porównałem je ze swoim żelazkiem - wielkościowo takie samo a wydaje się większe. Co do wielkości - pojemnik na wodę - faktycznie jest dużo większy - mieszczą się w nim dwie miarki wody w porównaniu do mojego żelazka. Dzięki czemu nie trzeba ciągle dolewać wody do zbiorniczka. Stopa żelazka bardzo dobra, gładko się prasowało. Dobrym rozwiązaniem jest także wbudowany pojemnik na kamień. Nie trzeba już dokonywać zakupów specjalnych płynów do odkamieniania urządzenia, oszczędność dodatkowa. Największe zalety żelazka, ciężkie (pomaga w prasowaniu), stopa żelazka (płynie po materiale), duży pojemnik na wodę (nie trzeba tak często dolewać już wody, można używać wody z kranu - u mnie niestety jest zbyt twarda więc zalecane jest używanie wody demineralizowanej), długi przewód (nie trzeba dodatkowo dokonywać zakupu przedłużacza do kabla), mocne uderzenie pary (szybciej się prasuje i dokładnie) a na dodatek jest bardzo eleganckiej kolorystyce. To co napisane w ulotce sprzętu - odzwierciedla dokładnie żelazko.

Philips PerfectCare Elite GC9650/80

5
Philips PerfectCare Elite GC9650/80
Żelazko jest bardzo lekkie i ciche. A najbardziej zakochałem się w funkcji pionowego prasowania - wyrzut pary jest na tyle silny, że żelazko radzi sobie nawet z moimi koszulami! Dzięki niemu nareszcie mogę zaskoczyć moją żonę i nie martwiąc się, że coś zniszczę wszystko wyprasować, jak leci ;) Naprawdę polecam. Lepszego nie znajdziecie.

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80

5
Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80
Generator rozprasowuje nawet większe zagniecenia z którymi miałam problem przy tradycyjnym żelazku. Czas prasowania jest o połowę krótszy dzięki stałej temperaturze dla wszystkich tkanin i silnemu strumieniowi pary. Bluzki z aplikacjami pozostają w nienaruszonym stanie co jest ogromnym plusem przy prasowaniu dziecięcych ubrań☺. Chyba pokochałam prasowanie które do tej pory było smutnym obowiązkiem