Szukasz

Żelazka Białystok

i okolice
Żelazka
Żelazka
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Philips Azur Performer Plus GC4527/00

5
Philips Azur Performer Plus GC4527/00
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługą i efektem końcowym użytku żelazka Azur Performer Plus. Okres testowania przypadł akurat na okres przedświątecznym więc jak za pewne w każdym domu, to właśnie wtedy jest najwięcej prasowania. U mnie były to firany, zasłony, odświętne ubrania, pościel, obrusy, ręczniki itd. Zawsze trace na prasowanie przed świętami ogrom czasu. Tym razem trwało to przynajmniej o połowę krócej dzięki temu swój czas mogłam poświęcić innym domowym obowiązkom. Za każdym razem też trace na to dużo nerwów bo często żelazko czegoś nie doprasuje. Teraz było inaczej. Żelazko Azur Performer Plus dokonało cudu! Nareszcie wszystkie rzeczy bez żadnych zagnieceń i pomięć. Jestem bardzo zadowolona z testowania. Zelazko wypadło jaknajbardziej pozytywnie. Polecam każdej Pani domu, zwłaszcza tym, które nie przepadają za prasowaniem. Od teraz będzie to dla Was przyjemność :)

Philips Azur Pro GC4881/20

4,5
Philips Azur Pro GC4881/20
Żelazko fajne, bez porównania lepsze niż to które miałam od... ładnych paru lat. Uderzenie pary działa, ładnie jedzie po tkaninie. Myślę jednak, że moc 2800 to fanaberia i mogłoby mieć mniejszą (co znacząco wpływa na cenę) . Natomiast design jest świetny - turkusowosrebrnoszare z 2,5 metrowym, czarnym kablem. Fajny zakup. Jestem zadowolona.

Philips Parownica StyleTouch Pure GC440/47

4,5
Philips Parownica StyleTouch Pure GC440/47
Bardzo dobre uzupełnienie tradycyjnego żelazka. Sprawdza się przy delikatnych tkaninach, którym tradycyjne żelazko mogłoby zaszkodzić. Parownica szybko się nagrzewa, dzięki czemu oszczędzamy czas. Przy dłuższym używaniu, wydaje się zbyt ciężka, a ciągłe napełnianie niewielkiego zbiorniczka wodą może denerwować, ale efekty jej pracy są tego warte;)