Worki do odkurzaczy
Worki do odkurzaczy
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Electrolux 4 szt Clinic S-BAG E206B

5
Electrolux 4 szt Clinic S-BAG E206B
Bardzo dobre worki - jak zobaczyłem co na nich zostaje po jednym odkurzaniu to byłem zdziwiony. Naprawdę sporo zatrzymują i nie ma "zapachu odkurzacza". W komplecie z filtrem HEPA12/13 czyszczą skutecznie i szybko. Pasują do wielu odkurzaczy - kupiłem zamiast philipsa electroluxa i są te same worki :-) Cena wcale nie taka wysoka. Mi pudełko 4 sztuk wystarcza na kilka miesięcy (spore mieszkanie i raz w tygodniu porządki).

Kärcher fizelinowe torebki filtracyjne 2.863-006.0

5
Kärcher fizelinowe torebki filtracyjne 2.863-006.0
Oryginalne worki - z mojego doświadczenia - są najlepsze. W porównaniu do zamienników zatrzymują więcej drobnego pyłu, przez co nie zapycha się filtr i nie trzeba go czyścić tak często.
Odkurzacz to jedno z najbardziej elementarnych sprzętów sprzątających w każdym domu i mieszkaniu. Zwyczajnie nie sposób się bez nich obyć. Dzięki nim nie musimy ręcznie zamiatać całej powierzchni przy użyciu miotły. Odkurzacz pozwala nam znacznie szybciej pozbyć się niechcianego kurzu czy innego rodzaju brudu. Trudno dzisiaj wyobrazić sobie sprzątanie wszelkiego rodzaju posadzek bez tego niezwykle przydatnego urządzenia. Firmy z segmentu AGD prześcigają się w produkowaniu co raz to nowszych linii wyposażonych w wiele funkcji ułatwiających sprzątanie. Nie brakuje w nich także specjalnych programów oszczędzających energię elektryczną oraz inne funkcje przyjazne środowisku. Dodatkowo, w wybranych modelach, dzięki specjalnym filtrom HEPA, nowe modele urządzeń sprzątających są przyjazne alergikom. Czasem trudno w to uwierzyć, ale także worki do odkurzaczy posiadają określone typy, które mają określone przeznaczenie i współpracują tylko z określonymi typami odkurzaczy. W sklepach internetowych oraz stacjonarnych znajdziemy zarówno worki produkowane przez producentów odkurzaczy, jak i niezależne marki. Warto zatem już przy kupnie odkurzacza mieć baczenie na to, jakie rodzaje worków będą z nim współgrać. Odpowiednio dobrany rodzaj worka nie tylko pozwoli na dłuższe sprzątanie, ale i skuteczniej zatrzyma wszelkiego rodzaju bakterie. Dzięki doborowi odpowiedniego worka zapewniamy sobie nie tylko większy komfort sprzątania, ale również mniej bakterii na podłogach. Dzięki nim nasze powierzchnie znacznie dłużej zachowają czystość. Nie powinniśmy pozwolić na to, aby nasze podłogi spowijał brud oraz zarazki. Przy zakupie nowych worków do odkurzaczy zwróćmy uwagę na to, jakich marek produkty będą działać z naszym odkurzaczem. Wówczas unikniemy rozczarowania już na samym początku ich zmiany. Gdy już będziemy pewni, worków jakich firm potrzebujemy, warto zwrócić uwagę na jego typ. Czy lepiej będzie nam stosować worek papierowy czy materiałowy? Tutaj wybór będzie łatwiejszy i będzie zależał w głównej mierze od naszych osobistych preferencji. Na końcu warto zdecydować się na konkretny rodzaj worka do odkurzacza. Wśród nich znajdziemy między innymi takie, które słyną z działania antyalergicznego. Jeśli dodatkowo zamierzamy dokonać zakupu worków do odkurzaczy w sklepach stacjonarnych, warto sprawdzić dostępność odbioru korzystając z CeneoLokalnie.pl. Dzięki specjalnym możliwościom tego serwisu, w bardzo prosty sposób sprawdzimy, który ze sklepów internetowych, posiadających oddział w naszej okolicy, ma na stanie taki rodzaj worka.