WACKER BS 60-2 Białystok

Wacker Neuson BS60-2 11" to innowacyjna zagęszczarka stopowa, opracowana z myślą o maksymalnej wydajności, trwałości i produktywności. Urządzenie napędzane jest silnikiem WM 80, stworzonym specjalnie przez firmę Wacker Neuson, który z powodu zastosowania katalizatora, cechuje się znacznie niższym …

od 13 307 Najbliżej: 2 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Wacker Neuson BS60-2 11" to innowacyjna zagęszczarka stopowa, opracowana z myślą o maksymalnej wydajności, trwałości i produktywności. Urządzenie napędzane jest silnikiem WM 80, stworzonym specjalnie przez firmę Wacker Neuson, który z powodu zastosowania katalizatora, cechuje się znacznie niższym poziomem emisji spalin. Ubijak skokowy BS60-2 11" automatycznie wyłącza się po dziesięciu minutach pracy na jałowym biegu, co oszczędza paliwo i ogranicza emisję spalin. Ciężar urządzenia wynosi 66 kg, a szerokość stopy do ubijania 280 mm. Dzięki zestawowi zawierającemu licznik godzin mth, możemy dokładnie śledzić czas pracy zagęszczarki. Urządzenie osiąga siłę odśrodkową wynoszącą 18 kN, a suw stopy do ubijania wynosi 80 mm. Rozmiar płyty roboczej to 280 x 340 mm. Jeżeli masz dodatkowe pytania dowiedz się więcej pod numerem 531 555 161. Zagęszczarka BS60-2 11" umożliwia maksymalną wydajność powierzchniową wynoszącą 159 m²/h (w zależności od gruntu i od czynników zewnętrznych) i wykonuje 700 uderzeń na minutę. Urządzenie posiada wymiary 673 x 343 x 965 mm i wyposażone jest w własny projekt silnika. Bezpośredni wtrysk paliwa do gaźnika przekłada się na szybszą reakcję silnika podczas ruchu manetką gazu, a wbudowany katalizator ogranicza emisję szkodliwych spalin. Dzięki licznikowi godzin eksploatacji, który znajduje się we wszystkich modelach tej serii, utrzymanie odpowiednich interwałów pomiędzy okresami konserwacyjnymi staje się prostsze. Zagęszczarka BS60-2 11" jest wygodna w transporcie dzięki specjalnemu uchwytowi oraz rolce transportowej. Dodatkowo, ergonomiczny uchwyt ułatwia transport maszyny, a dodatkowe rolki transportowe na uchwycie zapewniają łatwe ładowanie i przechowywanie. Zaletami zagęszczarki BS60-2 11" są wysoka wydajność, wysoka częstotliwość ubijania, silny udar, wysoka energia udaru, szybkie przemieszczanie się i jedna dźwignia, która służy zarówno do rozruchu, jak i zatrzymania urządzenia. Urządzenie zapewnia łatwy dostęp do zbiornika paliwa, który znajduje się w górnej części maszyny. Dane Techniczne PRODUCENT I MODEL SILNIKA Wacker Neuson WM80 TYP SILNIKA Spalinowy (benzyna), Dwusuwowy, Jednocylindrowy CHŁODZENIE Powietrze MOC 1,7 kW / 2,3 KM (przy prędkości obrotowej 4400/min) POJEMNOŚĆ SKOKOWA 80 cm³ ZUŻYCIE PALIWA 1,2 l/h POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 3 l SIŁA ODŚRODKOWA 18 kN SUW STOPY DO UBIJANIA 80 mm ROZMIAR PŁYTY ROBOCZEJ (SZEROKOŚĆ X DŁUGOŚĆ) 280 x 340 mm MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA 159 m²/h (w zależności od gruntu i od czynników zewnętrznych) LICZBA UDERZEŃ 700/min DŁUGOŚĆ X SZEROKOŚĆ X WYSOKOŚĆ 673 x 343 x 965 mm CIĘŻAR 66 kg Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń pod numer 531 555 161 i dowiedz się więcej.

Specyfikacja

Producent
  • Wacker Neuson
Rodzaj
  • Skoczek/wibracyjna
Rodzaj paliwa
  • Benzyna

Opinie WACKER BS 60-2 Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia