V-TONE ZENEK RD akordeon dla dzieci nauka i zabawa Białystok

V-TONE ZENEK RD akordeon dla dzieci nauka i zabawa V-TONE ZENEK RED to doskonały akordeon dla dzieci przeznaczony głównie do nauki oraz zabawy, wyposażony w 17 wiolinowych i 8 basowych klawiszy. Instrument jest bardzo lekki. Posiada czerwoną, perłową obudowę i niebiesko-czerwony miech z białymi …

od 199,99 Najbliżej: 0,6 km

Liczba ofert: 5

Oferta sklepu

Opis

V-TONE ZENEK RD akordeon dla dzieci nauka i zabawa V-TONE ZENEK RED to doskonały akordeon dla dzieci przeznaczony głównie do nauki oraz zabawy, wyposażony w 17 wiolinowych i 8 basowych klawiszy. Instrument jest bardzo lekki. Posiada czerwoną, perłową obudowę i niebiesko-czerwony miech z białymi narożnikami. Piszczałki ukryte zostały pod chromowaną, aluminiową maskownicą, która stanowi eleganckie wykończenie całego instrumentu. Harmonia posiada również solidne szelki, które zapewniają wygodę podczas grania. To mały akordeon stanowiący doskonały instrument dla początkujących muzyków, w bardzo atrakcyjnej cenie od sklepu muzycznego Music Express! Specyfikacja techniczna: instrument z grupy aerofonów kolor czerwony 17 klawiszy wiolinowych 8 klawiszy basowych kolor czerwony wymiary opakowania 25,5 x 24 x 12,5 cm waga 1,5 kg Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Inny
Rodzaj
 • Akordeony
Przeznaczenie
 • Uniwersalne
Waga
 • 1,5 kg
Model
 • Zenek Black Blue

Opinie V-TONE ZENEK RD akordeon dla dzieci nauka i zabawa Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
1 na podstawie 1 opinia
 • k...4
  1
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Kiepski, 2 klawisze nie działają.