Zdjęcie TORBA MOTOCYKLOWA ZADUPEK NA SIEDZENIE SIODŁO TYŁ - Białystok

TORBA MOTOCYKLOWA ZADUPEK NA SIEDZENIE SIODŁO TYŁ Białystok

4,5
1 opinia

Torba motocyklowa marki RidingTribe Nastał czas wspaniałej pogody i długich wycieczek motocyklowych. Wszyscy wiemy jak wiele narzędzi i przyrządów jest potrzebne podczas podróży motocyklem. Nie zawsze mamy je gdzie pomieścić. Dlatego też mamy coś specjalnego dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek. …

Ostatnia znana cena: 67,10 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Torba motocyklowa marki RidingTribe Nastał czas wspaniałej pogody i długich wycieczek motocyklowych. Wszyscy wiemy jak wiele narzędzi i przyrządów jest potrzebne podczas podróży motocyklem. Nie zawsze mamy je gdzie pomieścić. Dlatego też mamy coś specjalnego dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek. Oryginalna torba marki RidingTribe pasująca do każdego rodzaju motocykla. Nie zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo wizualne prezentuje się równie dobrze. Montaż i demontaż jest banalnie prosty i nie wymaga żadnych narzędzi. Torba mocowana jest na dwa paski, które mają antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu torba nie będzie się zsuwać. Podczas demontażu torbę wystarczy odpiąć z zaczepów, a sama paski mogą pozostać na swoim miejscu, czekając na kolejną podróż. Torba jest wodoodporna (do godziny jazdy w średnim deszczu), nie posiada odporności na zanurzenie lub długotrwałe opady. Została wykonana ze sztywnego materiału, dzięki czemu nie będzie się odkształcać. Wymiary: wysokość 21 cm, szerokość pokrywy 28 cm, długość 30 cm. Waga: 0,48 kg Sakwę można również wykorzystać jako torbę. Do zestawu dołączono pasek.

Specyfikacja

Producent
  • inna
Rodzaj
  • Torby
Model
  • ZADUPEK

Opinie TORBA MOTOCYKLOWA ZADUPEK NA SIEDZENIE SIODŁO TYŁ

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia
  • r...l
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dobra gatunkowo i w dobrym wykonaniu.