Tm Toys Interaktywna Koala Mokki I Dziecko Lulu Białystok

Mama Koala i Maluszek potrafią zaskoczyć funkcjami interaktywnymi! W tym zestawie znajdziesz dwie cudowne postacie - Mamę Koalę i jej Maluszka. Każda z nich wykonana jest z miękkiego pluszu, aby zapewnić maksymalny komfort podczas przytulania. To, co czyni tę zabawkę naprawdę wyjątkową, to …

od 189,99 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 9

Oferta sklepu

Opis

Mama Koala i Maluszek potrafią zaskoczyć funkcjami interaktywnymi! W tym zestawie znajdziesz dwie cudowne postacie - Mamę Koalę i jej Maluszka. Każda z nich wykonana jest z miękkiego pluszu, aby zapewnić maksymalny komfort podczas przytulania. To, co czyni tę zabawkę naprawdę wyjątkową, to możliwość interakcji. Dzięki trzem dźwiękom i czujnikom, które nie wymagają ruchomych mechanizmów, obie zabawki są interaktywne, ale zarazem wyjątkowo miękkie. W zestawie znajdują się również dodatkowe akcesoria, które uzupełniają zabawę. Kocyk, poduszka i łóżeczko, stworzone z opakowania zabawki, stanowią wyjątkowe miejsce, gdzie Maluszek Koala może odpocząć i cieszyć się bezpiecznym snem. Ta zabawka nie tylko zapewnia wiele radości i zabawy, ale również stwarza możliwość rozwinięcia empatii i opiekuńczości. Dziecko może wcielać się w rolę opiekuna, dbając o Maluszka i wyrażając uczucia poprzez interakcję z Mamą Koalą. To piękna lekcja miłości, troski i odpowiedzialności. Scenki, które z ich pomocą można odegrać, rozwijają wyobraźnię i uczą wartościowych umiejętności życiowych. Ze względu na uniwersalność dźwięków, Mama Koala z Maluszkiem są dostępne dla dzieci na całym świecie. Maluszek Koala może też pełnić funkcję samodzielnej przytulanki, towarzyszącej dziecku w podróżach czy podczas spacerów. Delikatne dźwięki, wydawane przez zabawkę, są łagodne dla uszu i można je również wyłączyć, jeśli potrzeba ciszy i spokoju. Charakterystyka produktu: Gdy włożysz Maluszka do chusty na plecach Mamy (na środku), usłyszysz kołysankę, Gdy zbliżysz brzuszek Maleństwa do lewego policzka Mamy, usłyszysz czuły pocałunek, Gdy zbliżysz brzuszek Maleństwa do lewej dłoni Mamy, usłyszysz uroczy śmiech, Dodatkowe akcesoria: kocyk, poduszka i łóżeczko, Nauka empatii i opiekuńczości, Delikatne dźwięki, wydawane przez zabawkę, są łagodne dla uszu i można je również wyłączyć, jeśli potrzeba ciszy i spokoju, Mama Koala wraz ze swoim Maluszkiem zachwyca urokiem i przyciąga uwagę dzieci, Ich pluszowe futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku, Mama Koala ma wysokość 29 cm, a Maluszek mierzy 20 cm, co sprawia, że są idealnie dopasowani do małych rączek. Ich wyraziste oczy wzbudzają sympatię, a delikatne uśmiechy dodają uroku i przyjaznego charakteru Mama Koala z Maluszkiem to nie tylko interaktywna zabawka, ale również prawdziwie uroczy duet, który rozpromienia przestrzeń dziecięcego świata.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • TM Toys
Przeznaczenie
 • Uniwersalne
Wiek dziecka
 • Dla malucha (<3 lat)
Bohater
 • Brak
Materiał
 • Tkanina
Certyfikaty, opinie, atesty
 • CE
Efekty dźwiękowe
 • Tak
Wysokość
 • 30 cm
Szerokość
 • 26 cm
Model
 • DKO0373

Opinie Tm Toys Interaktywna Koala Mokki I Dziecko Lulu Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • bozena-malaszewska*****
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Piękna zabawka