Zdjęcie Pphu Extrans blat kuchenny stołowy zAOKRĄGLONY z JEDNEJ STRONY - Białystok

Pphu Extrans blat kuchenny stołowy zAOKRĄGLONY z JEDNEJ STRONY Białystok

Drewniany blat kuchenny barowy, który pasuje do każdego stylu aranżacji kuchennych. Surowa powierzchnia pozwala na wykończenie dowolnym sposobem. Prawidłowo wykonywana konserwacja pozwoli na zachowanie walorów użytkowych i estetycznych przez długie lata. Uzupełniony o nogi może pełnić funkcję stołu …

Ostatnia znana cena: 178,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Drewniany blat kuchenny barowy, który pasuje do każdego stylu aranżacji kuchennych. Surowa powierzchnia pozwala na wykończenie dowolnym sposobem. Prawidłowo wykonywana konserwacja pozwoli na zachowanie walorów użytkowych i estetycznych przez długie lata. Uzupełniony o nogi może pełnić funkcję stołu lub dodatkowej powierzchni roboczej w kuchni. W ofercie posiadamy blaty drewniane wykonane z różnych gatunków drewna w szerokiej gamie wymiarowej.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Kolor
  • Beżowe
Długość
  • 140cm
Szerokość
  • 70cm

Opinie Pphu Extrans blat kuchenny stołowy zAOKRĄGLONY z JEDNEJ STRONY

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Cena jest naprawdę niewielka, a jakość blatu bardzo dobra. Według mnie zdecydowanie warto kupić ten blat, prezentuje się bardzo efektownie, cieszy oko ;)