Maped Tablica do odrysowywania Creativ Textur Art (185076A) Białystok

Maped Creativ Tablica do odrysowywania Textur ArtTakiej tablicy nie ma nikt - Maped Creativ wymyślił ją specjalnie dla Ciebie. Zabawa jest bardzo prosta, a efekt nadzwyczajny. Z niebieskich kartoników utworzysz obrazek, jaki Ci się podoba, za każdym razem może być inny. Połóż na nich białą kartkę, …

od 74,61 Najbliżej: 0,6 km

Liczba ofert: 6

Oferta sklepu

Opis

Maped Creativ Tablica do odrysowywania Textur ArtTakiej tablicy nie ma nikt - Maped Creativ wymyślił ją specjalnie dla Ciebie. Zabawa jest bardzo prosta, a efekt nadzwyczajny. Z niebieskich kartoników utworzysz obrazek, jaki Ci się podoba, za każdym razem może być inny. Połóż na nich białą kartkę, przyciśnij ramką i odrysuj kontury pocierając je płaską kredką. Teraz pod kartką umieść białe kartoniki z wzorami do odrysowania, przesuń po nich kredką w wybranym kolorze i już masz gotowe kwiatki, cętki, kropki, zygzaki i inne wzory, które sprawią, że niebo stanie się bardziej chmurzaste, trawa ukwiecona, a materiał sukienki niepowtarzalny. Maped Creativ to nowa marka Maped, której produkty doskonale łączą czas zabawy z kreatywnym rozwojem dzieci. Każde pudełko daje dzieciom szansę na zrobienie unikalnej kreacji własnymi rękami wspomagając rozwój sensoryczny i zachęcając do tworzenia. Bez wątpienia polubisz je za jakość, innowacyjność, design i użyteczność.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Maped
Rodzaj
 • Tablice
Przeznaczenie
 • Dla chłopców
Wiek dziecka
 • Dla ucznia (>6 lat)
Bohater
 • Brak
Model
 • Tablica odrysowywanie 907038

Opinie Maped Tablica do odrysowywania Creativ Textur Art (185076A) Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • m...0
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super jakość, na pewno zainteresuje dziecko na długo