LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 18M+ 2SZT BOTANIC GIRL (22/875GIRL) Białystok

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 18m 2 szt Botanic Girl Dynamiczna gumka Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Symeryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Profilowana tarczka Profilowany …

od 24,05 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 25

Oferta sklepu

Opis

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 18m 2 szt Botanic Girl Dynamiczna gumka Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Symeryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Profilowana tarczka Profilowany kształt umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos. Bezpieczny surowiec, z którego jest wykonana, nie zawiera bisfenolu A. Otwory w tarczce Umożliwiają swobodny przepływ powietrza i zapobiegają podrażnieniu delikatnej skóry dziecka. Kółeczko do chwytania Ułatwia chwytanie i podawanie dziecku smoczka. We wszystkich smoczkach z kolekcji "Day&Night" świeci w ciemności, ułatwiając znalezienie smoczka. Higieniczna osłonka Chroni smoczek przed zabrudzeniem. Wzmocniona dynamiczna gumka smoczka Silikonowa gumka smoczka jest wzmocniona, dzięki temu odporniejsza na gryzienie. Jest to ważne szczególnie w okresie intensywnego rozwoju ząbków i dziąseł. Dynamiczny smoczek uspokajający LOVI został stworzony we współpracy z neurologopedami. Ma unikalną budowę z niejednorodnego silikonu i symetryczny kształt inspirowany brodawką sutkową. Nie zaburza odruchu ssania i naturalnego rozwoju mowy i zgryzu*. *) pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych. ✓ Nie zaburza odruchu ssania ✓ Zapobiega odruchowi zagryzania smoczka ✓ Zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny ✓ Nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu* W zestawie: smoczek LOVI 2 szt. osłonka smoczka 2 szt. kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków 90% położnych i rodziców  poleciłoby dynamiczny  smoczek uspokajający LOVI  innym rodzicom 91% rodziców potwierdza  swobodne oddychanie przez  nos podczas korzystania ze  smoczka LOVI *) Badanie respondencyjne pod nadzorem medycznym w trybie ambulatoryjnym przeprowadzone na grupie 150 niemowląt w wieku 0-18 miesięcy na terenie polskich poradni specjalistycznych, rejonowych o profilu pediatrycznym i w poradniach neurologicznych NFZ w Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy z udziałem położnych i rodziców.

Specyfikacja

Producent
 • LOVI
Rodzaj
 • Dynamiczne
Kolor
 • Różowe
Materiał
 • Silikon
Informacje dodatkowe
 • Nie zawiera BPA
Wiek dziecka
 • 18+mc
Model
 • ND
Wyrób medyczny
 • Wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro

Opinie LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 18M+ 2SZT BOTANIC GIRL (22/875GIRL) Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 8 opinii
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dostarczone w szczelnie zamkniętym pojemniku. Zdjęcie oraz model taki sam jak w zamówieniu.
 • B...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobry produkt
 • i...7
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super produkt
 • l...9
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
 • a...w
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.