Lexibook Laptop Edukacyjny Dwujęzyczny Psi Patrol Jc598Pai17 Białystok

4,5
1 opinia

Lexibook Laptop Edukacyjny Dwujęzyczny Psi Patrol  Nauka poprzez zabawę Laptop edukacyjny Lexibook Psi patrol JC598PAI17 to doskonały pomysł na podarunek dla małych wielbicieli  psich przyjaciół. Dzięki wielu aktywnościom, jakie oferuje laptop edukacyjny, dziecko nie tylko …

od 199,99 Najbliżej: 0,6 km

Liczba ofert: 6

Oferta sklepu

Opis

Lexibook Laptop Edukacyjny Dwujęzyczny Psi Patrol  Nauka poprzez zabawę Laptop edukacyjny Lexibook Psi patrol JC598PAI17 to doskonały pomysł na podarunek dla małych wielbicieli  psich przyjaciół. Dzięki wielu aktywnościom, jakie oferuje laptop edukacyjny, dziecko nie tylko świetnie się bawi, ale również rozwija! Laptop przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Czytelny ekran Laptop edukacyjny jest wyposażony w czytelny ekran, który mierzy 5,1X9,7 cm. Dzięki takim wymiarom zabawa z użyciem laptopa jest komfortowa, a dziecko jest w stanie dostrzec każdy szczegół ukazany na ekranie.Dzięki ciekawemu, przykuwającemu uwagę dziecka designowi, możemy liczyć na to, że kilkuletnie dziecko z pewnością zainteresuje się edukacyjnymi aktywnościami, jakie oferuje laptop. Estetyczne wykonanie Laptop edukacyjny Lexibook Psi patrol  wyróżnia się wysoką jakością wykonania, która wpływa korzystnie na estetykę, ale również wytrzymałość urządzenia. Dzięki wykorzystaniu dobrej klasy materiałów laptop jest w stanie znieść wiele dziecięcych zabaw! Interaktywna przygoda Laptop edukacyjny Lexibook Psi Patrol oferuje wiele różnorodnych funkcji, które rozwijają umiejętności i zdolności dzieci. Zawiera wiele gier edukacyjnych, zagadek i quizów, które pomagają w nauce liczenia, pisania, czytania, rozpoznawania kształtów i kolorów. Dzięki 186 aktywnościom dzieci będą miały możliwość rozwijania swojej kreatywności i logicznego myślenia, jednocześnie bawiąc się wraz z ulubionymi postaciami z bajek. Ergonomiczny kształt Laptop wyróżnia się ergonomicznym kształtem, który ułatwia kilkulatkowi korzystanie z urządzenia. Rozmiar samego laptopa jest dopasowany do potrzeb kilkuletniego dziecka i umożliwia mu wygodne korzystanie z zabawki również podczas trzymania go na kolanach. Rozmiar klawiszy jest odpowiedni dla dziecięcych palców, a kształt i wielkość myszki również dostosowano do potrzeb dziecka. Dzięki temu maluch zyskuje możliwość komfortowego korzystania z laptopa edukacyjnego. Możliwość naśladowania dorosłych Laptop edukacyjny to zabawka, która zapewnia dziecku możliwość naśladowania dorosłych. To sprawia, że maluch jeszcze chętniej korzysta z laptopa, rozwijając tym samym swoją wiedzę z wielu dziedzin w aż dwóch językach polskim i angielskim.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Lexibook
Rodzaj
 • Laptopy i tablety dla dzieci
Przeznaczenie
 • Uniwersalne
Wiek dziecka
 • Dla malucha (<3 lat)
Bohater
 • Psi Patrol
Materiał
 • Tworzywo sztuczne
Certyfikaty, opinie, atesty
 • CE
Wysokość
 • 34 cm
Szerokość
 • 25 cm
Głębokość
 • 34 cm
Model
 • JC598PAI17

Opinie Lexibook Laptop Edukacyjny Dwujęzyczny Psi Patrol Jc598Pai17 Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia
 • e...5
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dobre wykonanie