Lexibook Dwujęzyczny Laptop Edukacyjny Unicorn Pol/Ang Białystok

Dwujęzyczny laptop edukacyjny Lexibook Unicorn pol/ang Ucz się poprzez zabawę Nauka poprzez zabawę Laptop edukacyjny Lexibook Unicorn to wspaniała zabawka, która łączy edukację z postaciami z bajek. Ten laptop został specjalnie zaprojektowany dla najmłodszych dzieci, aby dostarczyć im interaktywnej …

od 179 Najbliżej: 0,6 km

Liczba ofert: 5

Oferta sklepu

Opis

Dwujęzyczny laptop edukacyjny Lexibook Unicorn pol/ang Ucz się poprzez zabawę Nauka poprzez zabawę Laptop edukacyjny Lexibook Unicorn to wspaniała zabawka, która łączy edukację z postaciami z bajek. Ten laptop został specjalnie zaprojektowany dla najmłodszych dzieci, aby dostarczyć im interaktywnej i przyjemnej rozrywki. Laptop ma kolorowy i atrakcyjny wygląd, ozdobiony motywami jednorożców. Dzięki temu dzieci będą miały nie tylko możliwość nauki, ale także będą mogły cieszyć się swoimi ulubionymi postaciami. Interaktywna nauka Laptop edukacyjny Lexibook Unicorn oferuje wiele różnorodnych funkcji, które rozwijają umiejętności i zdolności dzieci. Zawiera wiele gier edukacyjnych, zagadek i quizów, które pomagają w nauce liczenia, pisania, czytania, rozpoznawania kształtów i kolorów. Dzięki 124 aktywnościom dzieci będą miały możliwość rozwijania swojej kreatywności i logicznego myślenia, jednocześnie bawiąc się wraz z ulubionymi postaciami z bajek. Przyjazny dla dzieci design Laptop jest również wyposażony w klawiaturę i ekran LCD, które zapewniają interaktywność i łatwość obsługi. Dzieci mogą wpisywać odpowiedzi na zadania, przeglądać obrazy i korzystać z różnych funkcji za pomocą klawiszy na klawiaturze. Dodatkowo laptop edukacyjny Lexibook Unicorn jest łatwy do przenoszenia, dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi i lekkości. Dzieci mogą go zabrać ze sobą wszędzie, aby cieszyć się zabawą i nauką w dowolnym miejscu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Lexibook
Rodzaj
 • Laptopy i tablety dla dzieci
Przeznaczenie
 • Dla dziewczynek
Wiek dziecka
 • Dla przedszkolaka (>3 lat)
Model
 • JC598UNII17

Opinie Lexibook Dwujęzyczny Laptop Edukacyjny Unicorn Pol/Ang Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • d...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super pomysł na prezent