Cariboo Magnesium Pro Rowerek Biegowy Czarno-Brązowy Białystok

Cariboo rowerek biegowy Magnesium Pro Czy poszukujesz idealnego towarzysza dla swojego malucha, który nie tylko zapewni świetną zabawę, ale także wspomoże rozwój motoryczny Twojego dziecka? Cariboo Magnesium Pro to nowoczesny i ultralekki rowerek biegowy, który został stworzony z myślą o …

od 299,99 Najbliżej: 3,7 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Cariboo rowerek biegowy Magnesium Pro Czy poszukujesz idealnego towarzysza dla swojego malucha, który nie tylko zapewni świetną zabawę, ale także wspomoże rozwój motoryczny Twojego dziecka? Cariboo Magnesium Pro to nowoczesny i ultralekki rowerek biegowy, który został stworzony z myślą o najmłodszych entuzjastach dwóch kółek. Przygoda na dwóch kołach Dla maluchów poniżej 3 lat, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie rowerów, ten model jest idealnym wyborem. Dzięki swojej niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 2,6 kg, nawet najmłodsze dzieci mogą łatwo manewrować rowerkiem i czerpać radość z jazdy. Konstrukcja bez ostrych krawędzi i spawów zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Konstrukcja i materiały Rowerek wyróżnia się jednoczęściową ramą ze stopu magnezu, materiału znanego z wykorzystania w przemyśle lotniczym i obronnym. Daje to gwarancję wytrzymałości przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Magnez zmniejsza wagę pojazdu bez kompromisu w kwestii wytrzymałości. Personalizacja i komfort użytkowania Regulacja wysokości siodełka od 31 do 44 cm oraz kierownicy od 51 do 57 cm pozwala na dostosowanie rowerka do rosnącego dziecka, co sprawia, że Magnesium Pro może służyć przez kilka sezonów. Ponadto kółka piankowe zapewniają komfortową jazdę bez konieczności pompowania. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu Certyfikat EN71 to potwierdzenie, że rowerek spełnia europejskie normy bezpieczeństwa. Brak hamulca jest świadomym wyborem projektantów, aby maluch mógł skupić się na balansie i koordynacji. Dlaczego warto wybrać Magnesium Pro: Wspiera rozwój motoryczny dziecka, umożliwia dostosowanie do wzrostu malucha, zapewnia bezpieczeństwo dzięki braku ostrych krawędzi, piankowe koła eliminują potrzebę pompowania, lekka konstrukcja ułatwia dzieciom manewrowanie, elegancki czarno-brązowy wzór przyciąga wzrok. Kolorystyka i wzornictwo Z czarno-brązowym motywem rowerek prezentuje się stylowo i elegancko. Jest to nie tylko pojazd, ale także modny dodatek dla każdego małego odkrywcy. Podsumowanie Cariboo Magnesium Pro to doskonały wybór dla rodziców, którzy cenią bezpieczeństwo, jakość i design. Lekkość konstrukcji oraz możliwość regulacji sprawiają, że rowerek będzie służyć przez wiele lat, dostarczając radości i pomagając w nauce równowagi. Opis stworzony przy pomocy sztucznej inteligencji, może być nieprecyzyjny. Zalecamy zweryfikowanie informacji w innych źródłach przed podjęciem decyzji zakupowej.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Cariboo
Przeznaczenie
 • Dla chłopców
Wiek dziecka
 • Dla malucha (<3 lat)
Kolor
 • Czarne
Rozmiar kół
 • 12"
Rama
 • Inna
Hamulec
 • Brak
Waga (kg)
 • 2,6
Model
 • Magnesium Pro

Opinie Cariboo Magnesium Pro Rowerek Biegowy Czarno-Brązowy Białystok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 3 opinie
 • w...h
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobry w tej cenie.
 • p...l
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super jakość
 • o...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.