Kamera ukryta APTI-H50YK-37 3.7mm 5Mpx Żuromin
od 120,44 Najbliżej: 31 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Ustawienie kamery w trybie PAL pozwala na uzyskanie obrazu w rozdzielczości 960H Uwaga!. Kamera fabrycznie ustawiona jest w rozdzielczości 2 Mpx (1080p) . specyfikacja techniczna: Standard: AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS Przetwornik: 1/2.7 " CMOS Wielkość matrycy: 5 Mpx Rozdzielczość: 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H Obiektyw: 3.7 mm Kąt widzenia: 80 ° (dane producenta) 83 ° (nasze testy) Zasięg oświetlacza IR: Nie Wyjście wideo: 1 Vpp 75 Ω, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS Wejścia / wyjścia alarmowe: Nie Audio: Nie Wybrane funkcje: D-WDR - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie Mirror - Odbicie lustrzane obrazu Detekcja ruchu Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu Automatyczny balans bieli Menu ekranowe OSD: Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA Zastosowanie: Do zastosowań wewnętrznych Zasilanie: 12 V DC / 70 mA Pobór mocy: ≤ 0.8 W Obudowa: Spy - Plastikowa Kolor: Biały Temperatura pracy : -10 °C ... 50 °C Waga: 0.12 kg Wymiary: 119 x 69 x 48 mm Obsługiwane języki: angielski Producent / Marka: APTI