RYOBI RY18BI150A-0 Żukowo
RYOBI Przetwornica 18 V 150 W RY18BI150A-0 RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Potężna przetwornica ONE + zapewnia 230 V / 150 W …
od 220 Najbliżej: 10 km
Liczba ofert: 21
Oferta sklepu
Opis
RYOBI Przetwornica 18 V 150 W RY18BI150A-0 RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Potężna przetwornica ONE + zapewnia 230 V / 150 W ciągłego zasilania prądem przemiennym, co pozwala na zasilanie produktów przewodowych poza domem  Idealny do zasilania małych urządzeń, takich jak laptopy, wentylatory, kamery, drony, radia, inteligentne głośniki i światła 2 porty USB typu A (5 V, 2,4 A łącznie) do ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń zasilanych przez USB  LED Area Light zapewnia łatwe podłączanie urządzeń i kabli w każdym środowisku  Oświetlenie obszarowe LED ma 2 ustawienia mocy - 50% i 100% - aby zachować moc i zmniejszyć odblaski podczas użytkowania Zintegrowany uchwyt na smartfona do telewizora, filmów i gier  Mały, kompaktowy i lekki  Idealny na kemping, podróże, podróże samochodem, podróże służbowe, szopy i nie tylko ... wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zasilania AC  Wiele zastosowań Jako jedno z 200 narzędzi akumulatorowych* systemu RYOBI ONE+™ dla domu, ogrodu, motoryzacji, rękodzieła, rzemiosła, rekreacji (kemping, wędkarstwo, agrotyrystyka) i wielu innych zastosowań, przetwornica akumulatorowa RY18BI150A-0 150W RYOBI 18 V ONE+™ jest idealna do zasilania prądem zmiennym o napięciu 230V małych urządzeń elektronicznych do 150W, takich jak laptopy, smartfony, tablety, aparaty cyfrowe i wiele innych! Zalety przetwornicy Ta wydajna przetwornica ONE+™ zapewnia ciągłe zasilanie prądem zmiennym 230 V/150 W urządzeń przewodowych podczas wyjazdu. Posiada 2 złącza USB typu A (łącznie 5 V 2,4 A) do ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń zasilanych przez USB. Wbudowana dioda LED zapewnia łatwe podłączanie urządzeń i kabli w każdym otoczeniu. Dwa ustawienia mocy, 50% i 100%, pozwalają oszczędzać energię i ograniczyć intensywność światła podczas użytkowania Kompaktowa i lekka Zaprojektowana jako drobna, kompaktowa i lekka przetwornica akumulatorowa ze zintegrowanym uchwytem na smartfon, RYOBI ONE+™ jest idealna m.in. podczas kempingu, podróży, przejażdżki samochodowej, wyjazdu służbowego, w warsztacie i wszędzie, gdzie potrzebujemy zasilania prądem zmiennym Specyfikacja: Napięcie: 18 V  Moc ciągła: 150 W Moc maksymalna: 300 W Porty AC: 1  Porty DC: 2 Typ akumulatora: Li-ion Waga (bez baterii): 0.30 kg Waga z akumulatorem (EPTA): 0.76 kg RYOBI oferuje szereg urządzeń pozwalających na bieżące zasilanie narzędzi. Przetwornice to idealne rozwiązanie do ładowania telefonu komórkowego, tabletu lub smartwatcha podczas wycieczek kempingowych lub do podłączania laptopów i innych urządzeń podczas pracy poza biurem. Kompaktowe i lekkie przenośne urządzenia zasilające RYOBI sprawią, że nigdy nie zabraknie Ci energii .lnd_baterie img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_baterie img:hover { transform: scale(1.2); } Sprawdź pozostałą ofertę produktów Ryobi .lnd_header img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_2header2 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_3header3 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); } Elektronarzędzia Ryobi Narzędzia ogrodowe Ryobi Sprzątanie Ryobi Akumulatory i ładowarki Ryobi Torby i Skrzynie narzędziowe RYOBI Akcesoria Ryobi .lnd_baterie img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_baterie img:hover { transform: scale(1.2); }
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • RYOBI
Model
  • RY18BI150A-0
Napięcie
  • 18 V