Bosch GTC 12V-450-13 Professional 0601083901 Żukowo
od 2 537,12 Najbliżej: 10 km
Liczba ofert: 17
Oferta sklepu
Opis
OPIS PRODUKTU GTC 12V-450-13 PROFESSIONAL Kompaktowa kamera termowizyjna umożliwiająca szybką i łatwą wizualizację różnic temperatur Wizualizacja różnic temperatur w wysokiej jakości obrazie za pomocą jednego kliknięcia Szybkie uruchamianie, zintegrowany laser, oświetlenie robocze i kamera zapewniają łatwe użytkowanie Solidna, kompaktowa konstrukcja oferująca stopień ochrony IP54 i odporność na uderzenia w razie upadku z wysokości do 2 m W skład zestawu wchodzi: Przewód USB-C® 1 600 A01 L6H 1 torba narzędziowa Adapter do baterii alkalicznych AA1 1 608 M00 C1B 4 baterie 1,5 V LR6 (AA) Sprawdź aktualne promocje   .Promocje .js_content_paragraph.lnd_card.lnd_col-12 { align-items: start; } .Promocje .lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-8 { margin-left: 4.5%; } .Promocje .lnd_col-1 { width: 5%; } .Promocje .lnd_col-4 { width: 37.5%; } .Promocje .lnd_col-3 { width: 23.75%; } .tekstPromocje { padding-left: 5%; } .Promocje img { transition: transform 0.4s ease-out; } .Promocje img:hover { transform: scale(1.05); } @media only screen and (max-width: 720px) { .tekstPromocje { padding-left: 0%; } .promocjeMobilka { display: none; } .Promocje img { width: 75%; } .Promocje .lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-8 { margin-left: 0%; } } FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI Czujnik IR 256 x 192 px Zintegrowany laser Oświetlenie miejsca pracy Kamera wizyjna IP54 – ochrona przed pyłem i ochrona przed bryzgami wody DANE TECHNICZNE Dodatkowe informacje Napięcie akumulatora: 12,0 V Zakres pomiarowy: –20°C do +450°C Dokładność pomiarowa IR: ±2°C (punkt środkowy)ᵇ Zastosowania: Obraz termiczny Transmisja danych: USB-C® Czułość termiczna (NETD): <=50 mK Rozdzielczość: 0,1 °C Dioda lasera: Klasa lasera 2, 645 – 660 nm Wielkość czujnika IR: 256x192 px Ilość punktów pomiarowych: 49 152 Pole widzenia (FOV): 56x42 ° Zasilanie i czas pracy: 4 baterie 1,5 V LR6 (AA): czas pracy 4 godziny, 1 akumulator GBA 12 V: czas pracy 8 godzin Pamięć obrazów (ilość obrazów): 500 Rodzaj pamięci: Pamięć wewnętrzna Format pliku obraz: .jpg Ochrona przed upadkiem: 2 m Ochrona przed pyłem i wodą: IP 54 (z wyjątkiem akumulatora litowo-jonowego i adaptera do baterii AA1) Waga: 0,35 kg Wielkość wyświetlacza: 2,8" Temperatura pracy: -10 – 50 °C Temperatura składowania: -20 – 50 °C Odległość celowania, min.: 0,5 m Częstotliwość odświeżania obrazu termicznego: 9 Hz GŁÓWNE ZALETY Najważniejsze cechy produktu Kamera termowizyjna GTC 12V-450-13 Professional to podstawowe narzędzie pierwszego wyboru umożliwiające łatwą wizualizację różnic temperatur. Dzięki rozdzielczości 256 x 192 px i przejrzystemu wyświetlaczowi 2,8", który pozwala w pełni skoncentrować się na obrazie termicznym, możesz szybko przeanalizować różnice temperatur w różnych środowiskach . Kompaktowa konstrukcja gwarantuje, że narzędzie zmieści się bez problemu w każdej torbie narzędziowej, dzięki czemu jest idealne dla profesjonalistów. Stopień ochrony IP54, odporność na uszkodzenia przy upadku z wysokości 2 m i osłona czujnika IR sprawiają, że kamera dobrze sprawdza się w trudnych warunkach panujących na budowie. Sprzęt i aplikacja Kamerę termowizyjną zaprojektowaną z myślą o szybkiej i wydajnej analizie temperatury można uruchomić w zaledwie 3 sekundy. Szerokie pole widzenia pomaga zlokalizować rury grzewcze, sprawdzić systemy grzewcze i klimatyzacyjne oraz zidentyfikować problemy z komponentami elektrycznymi – zwłaszcza w pomieszczeniach. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, oświetleniu roboczemu do pracy w ciemnym otoczeniu, laserowi do oznaczania punktu pomiarowego oraz kamerze zapewniającej transparentność i funkcję obraz w obrazie, ta kamera termowizyjna jest idealna do zadań związanych z branżą HVAC, przemysłem, motoryzacją i remontami. Dodatkowa informacja Model GTC 12V-450-13 Professional oferuje elastyczność dzięki dwóm źródłom zasilania – użytkownik może przełączać się pomiędzy akumulatorami litowo-jonowymi 12 V a bateriami alkalicznymi AA, aby zminimalizować przestoje w pracy. Interfejs USB umożliwia płynne przechwytywanie i przesyłanie do 500 obrazów, co pomaga zapewnić wysoką wydajność pracy. Kamera termowizyjna jest także kompatybilna z osprzętem, np. z adapterem do baterii AA1, dzięki czemu jest gotowa do wykonania każdego zadania. PODOBNE PRODUKTY POZOSTAŁE KATEGORIE Elektronarzędzia Osprzęt Technika pomiarowa Narzędzia pneumatyczne .Główne-zdjęcie .lnd_col-1 { width: 5%; } .Główne-zdjęcie .lnd_col-10 { width: 90%; } .Dane-tech .lnd_col-1 { width: 5%; } .Dane-tech .lnd_col-10 { width: 90%; } .Cechy .lnd_col-2 { width: 20%; } .lnd_end img { transition: transform 0.5s ease-out; } .lnd_end img:hover { transform: scale(1.3); } .lnd_jakosc { background-color: #005691; } .odstep { padding: 0 30px; } .odstep-lewo { padding: 0 0 0 3%; } .StyleBosch { display: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .odstep { padding: 0; } .odstep-lewo { padding: 0; } .Cechy img { width: 50%; } .lnd_end .lnd_container-grid { flex-direction: row !important; } .lnd_end .lnd_col-3 { width: 50% !important; } } .Akcesoria .lnd_content { margin: 5px 0; } .Akcesoria .lnd_button-info:hover { border-color: #005691; background-color: #005691; color: white!important; box-shadow: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .Akcesoria img { width: 50%; } }