Proxeed Women 30 Saszetek Żnin

4,89
27 opinii

.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; } .lnd_article-main h3 { font-size: 1.5em; } .lnd_article-main h2 { font-size: 2em; } Ciąża bez stresu w każdym wieku Dlaczego Proxeed ® Women?  Proxeed ® Women jest suplementem diety zawierającym m.in. L-karnitynę, acetylo-L-karnitynę, …

od 181,59 Najbliżej: 22 km

Liczba ofert: 33

Oferta sklepu

Opis

.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; } .lnd_article-main h3 { font-size: 1.5em; } .lnd_article-main h2 { font-size: 2em; } Ciąża bez stresu w każdym wieku Dlaczego Proxeed ® Women?  Proxeed ® Women jest suplementem diety zawierającym m.in. L-karnitynę, acetylo-L-karnitynę, L-argininę, N-acetylocysteinę, witaminy i minerały, w specjalnej formule przeznaczonej dla kobiet w wieku rozrodczym. Dzienna porcja Proxeed ® Women zapewnia rekomendowaną dawkę kwasu foliowego 1,2 Planujesz założenie rodziny?  Mówią, że wszystko się zmienia , gdy podejmiesz decyzję, że chciałabyś mieć dziecko. Nawet przed koncepcją przygotowujesz się mentalnie, a jeśli chcesz to zrobić dobrze, przygotuj się także fizycznie. Wybór stylu życia podobnie jak wiek mogą mieć wpływ na Twoje szanse na poczęcie. Szczególnie ważny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn jest zdrowy styl życia, który obejmuje ćwiczenia oraz dietę z dużą ilością świeżych owoców i warzyw. Ważne jest również, aby rzucić palenie tytoniu i ograniczyć spożycie alkoholu i kawy, Proxeed ® Women to prosty, bezpieczny i skuteczny sposób wspierania płodności, zapewniający szczególne składniki odżywcze, które są potrzebne do utrzymania normalnej płodności. Cykl rozrodczy kobiety Żeński układ rozrodczy składa się z narządów rozrodczych, takich jak jajniki, szyjka macicy i pochwa oraz złożonego układu hormonalnego. Układ rozrodczy jest kontrolowany przez hormony płciowe, które przygotowują organizm do zapłodnienia i podtrzymują ciążę. Dieta, stres, wiek, niedobór niektórych składników odżywczych i niezdrowy styl życia np. palenie czy brak ćwiczeń fizycznych wpływają na cykl reprodukcyjny kobiet i mogą powodować trudności w poczęciu. Proxeed ® Women Pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych oraz przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. 1,2 Jakość komórki jajowej Jakość komórek jajowych ocenia się na podstawie zdolności do przekszałcenia się w zarodki po zapłodnieniu. Do zapłodnienia potrzebne są prawidłowo funkcjonujące chromosomy w komórkach jajowych oraz ich zdolność do łączenia się z chromosomami plemników. Komórki jajowe potrzebują także energii, aby podzielić się po zapłodnieniu. Komórki jajowe zawierają mitochondria, czyli małe organella komórkowe, które dostarczają im energii. Bez mitochondriów nie miałyby energii do przeżycia. Z wiekiem lub brakiem pewnych składników odżywczych mitochondria wytwarzają coraz mniej energii. W rezultacie zapłodniona komórka może nie mieć wystarczająco energii by po zapłodnieniu rozwinąć się w embrion. Każda saszetka Proxeed ® Women zawiera: 1. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, bierze udział w procesie podziału komórek i pomaga w prawidłowej syntezie DNA. 2. Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz biorą udział w procesie podziału komórek.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Alfasigma
Rodzaj rejestracji
 • Suplement diety
Postać
 • Saszetki
Podstawowy składnik
 • Acai

Opinie Proxeed Women 30 Saszetek Żnin

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,89 na podstawie 27 opinii
 • e...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wszystko ok , polecam
 • a...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobry produkt
 • a...5
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Skuteczny suplement
 • k...y
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Liczymy że działa
 • e...2
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dobry smak