Moeller STYCzNIK z-SCH230/25-40 (248847) Żmigród
10 opinii
STYCZNIK INSTALACYJNY EATON Z-SCH 2Z 0R 25A 230V~ producent: EATON/MOELLER nr katalogowy producenta: 248847 oznaczenie producenta: Z-SCH230/25-40 liczba biegunów - 4Z liczba modułów - 2 rodzaj zestyku - NO (styk zwierny) prąd znamionowy In - 25 A napięcie sterujące - 230 V~ napięcie znamionowe …
od 79,92 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
STYCZNIK INSTALACYJNY EATON Z-SCH 2Z 0R 25A 230V~ producent: EATON/MOELLER nr katalogowy producenta: 248847 oznaczenie producenta: Z-SCH230/25-40 liczba biegunów - 4Z liczba modułów - 2 rodzaj zestyku - NO (styk zwierny) prąd znamionowy In - 25 A napięcie sterujące - 230 V~ napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC) - 440 V częstotliwość znamionowa - 50 Hz napięcie znamionowe udarowe Uimp - 4 kV znamionowe napięcie izolacji Ui - 440 V wymiary (szer. x wys. x gł.): 35×85×65 mm występ aparatu: 60 mm montaż: na szynie 35 mm wytrzymałość mechaniczna (liczba cykli) - 100000 klasa ochrony: IP20 certyfikat: CE normy: IEC/EN 60947-4-1, IEC/EN 61095 Styczniki modułowe to łączniki, które mają w sobie jedną bądź też więcej par styków roboczych zamykanych za pomocą elektromagnesu. Obwód otwarty zostaje wtedy, kiedy natężenie prądu na cewce spadnie poniżej określonego poziomu. Styczniki modułowe wykorzystuje się przy załączaniu urządzeń modułowych czy silników elektrycznych. Tyczy się to również wszelkich grzałek, pomp czy wentylatorów, a nawet instalacji alarmowych przy załączaniu systemów gaśniczych lub alarmów w postaci syren bądź innych dźwięków. Zalety styczników EATON Z-SCH wskaźnik stanu styków na czole aparatu kompaktowa obudowa duże zaciski wytłumione odgłosy pracy duża siła docisku styków łatwy montaż na szynie TS 35 mm ochrona przed dotykiem palcem i ręką zgodnie z VGB 4 do budowy wykorzytano trudnopalne materiały oraz plastiki wolneod chloru i halogenów INFORMACJA O PRODUCENCIE Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie wyroby firmy gwarantują długoletnie działanie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynierskim, zdobytemu doświadczeniu oraz bardzo bogatej ofercie produktów i silnej marce, Eaton Electric utrzymuje czołową pozycję na rynku jako znany producent w branży elektrotechnicznej. Obok innowacyjnych produktów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, Eaton Electric charakteryzuje się silnym działem zarządzania, dobrą reputacją w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i serwisu oraz wielkością obsługiwanego rynku. Szybka reakcja na postęp w technologii, nieustanne prace badawcze nad rozwojem swoich produktów (firma posiada własne, akredytowane laboratorium badawcze w Bonn) oraz nowa strategia produkcji, zapewniają Eaton Electric ciągły wzrost obrotów, umożliwiając jednocześnie realizację kolejnych, nowych inwestycji.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Eaton
Rodzaj
  • Styczniki
Napięcie zasilania
  • 230V