RYOBI RCS18X3050F Złotoryja
4,88
8 opinii
PILARKA ŁAŃCUCHOWA 18V AKUMULATOR 5Ah ŁADOWARKA RYOBI RCS18X3050F Bezprzewodowa pilarka łańcuchowa RCS18 X30 50F Ryobi 5133003830 zasilana jest akumulatorami 18V z linii ONE+, co czyni ją kompatybilną z szeroką gamą produktów systemu ONE+. Pilarka akumulatorowa to ekologiczna i ekonomiczna …
od 1 099,99 Najbliżej: 1,6 km
Liczba ofert: 19
Oferta sklepu
Opis
PILARKA ŁAŃCUCHOWA 18V AKUMULATOR 5Ah ŁADOWARKA RYOBI RCS18X3050F Bezprzewodowa pilarka łańcuchowa RCS18 X30 50F Ryobi 5133003830 zasilana jest akumulatorami 18V z linii ONE+, co czyni ją kompatybilną z szeroką gamą produktów systemu ONE+. Pilarka akumulatorowa to ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla maszyn spalinowych. Dwusuwowe silniki są hałaśliwe i emitują nieprzyjemne spaliny. Tymczasme technologia akumulatorowa w systemie Ryobi ONE+ jest cicha, przyjazna dla środowiska, łatwa w obsłudze i mało awaryjna. Pilarki łańcuchowe zasilane prądem z akumulatorów nie wymagają szczególnej konserwacji i znajomości zasad rządzących silnikami spalinowymi. Olej smarujący łańcuch i prowadnice podawany jest automatycznie, tak więc nielicznym obowiązkiem użytkownika jest kontrolowanie wskaźnika poziomu oleju i uzupełnienie go, gdy stanie się to konieczne. Łatwa obsługa jednym włącznikiem, wygodna rękojeść z miękką powłoką antypoślizgową oraz stosownie czuły hamulec bezpieczeństwa zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Łańcuch napinany jest bez używania dodatkowych narzędzi, a prowadnica znanej marki Oregon gwarantuje najwyższą jakość cięcia. Silnik bezszczotkowy charakteryzuje się dużą wydajnością i odpornością na przeciążenia. Jest trwały i nie wymaga serwisowania. Łańcuchowa pilarka akumulatorowa Ryobi RCS18X3050F to doskonały sprzęt do prac ogrodowych i z drewnem opałowym. Sprawdzi się również w czasie prostych cięć desek. Kompletacja z jednym pojemnym akumulatorem 5.0Ah dostarcza dostatecznie dużo energii na dość długi czas pracy. Charakterystyka produktu Łatwa w obsłudze i ekonomiczna akumulatorowa pilarka łańcuchowa z silnikiem bezszczotkowym Silnik bezszczotkowy – wydajny i żywotny silnik zapewniający doskonałe osiągi Prowadnica Oregon – markowa prowadnica 30 cm i łańcuch gwarantują wysoką jakość cięcia Automatyczne smarowanie – samoistne podawanie olejku na łańcuch podwyższa komfort użytkowania Beznarzędziowe napinanie łańcucha – łatwe przygotowanie narzędzia do pracy i korygowanie w trakcie Obrotowy, miękki uchwyt – komfort w każdej pozycji na najwyższym poziomie Mechaniczny hamulec łańcucha – zwiększone bezpieczeństwo operatora Miękka powłoka antypoślizgowa – pewny chwyt i pełna kontrola urządzenia System ONE+ – jeden akumulator i ładowarka kompatybilne z szeroką gamą elektronarzędzi Dane techniczne Zasilanie: akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V Ilość akumulatorów: 1szt. Pojemność akumulatora: 5.0Ah Typ ogniw akumulatora: litowo-jonowe Przybliżony czas ładowania pustej baterii: 120min Prędkość łańcucha bez obciążenia: 10m/s Długość prowadnicy: 300mm Długość użytkowa: 250mm Podziałka łańcucha: 0.375in (9,525mm) Miernik łańcucha: 1.27mm Ilość zębów koła łańcuchowego: 6 (0.375in) Pojemność zbiornika oleju: 210ml Wibracje w czasie cięcia: 6.6m/s² Współczynnik niepewności pomiarowej K: 1.5m/s² Poziom mocy akustycznej (LwA): 94.1dB(A) Współczynnik niepewności pomiarowej K: 3dB(A) Masa bez akumulatora: 3.2kg Masa z akumulatorem: 3.9kg Wyposażenie podstawowe Łańcuch RAC227 Prowadnica RAC226 Osłona prowadnicy Olej do smarowania Akumulator 18V Li-Ion 5.0Ah RB18L50 Ładowarka BCL14181H Karton
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • RYOBI
Rodzaj
  • Łańcuchowe
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Waga
  • 3,9 kg
Hałas
  • 94 dB
Model
  • ONE+ RCS18X3050F
Długość prowadnicy (cm)
  • 30
Napięcie
  • 18 V
Opinie RYOBI RCS18X3050F Złotoryja
Ocena ogólna
4,88 na podstawie 8 opinii
  • m...k
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • j...b
    4,5
    do prac przydomowych ok , akumulatorem 4A pracuje ok 25-30 minut , tnie sosnę 20cm bez problemu ,podczas pracy nie dociskać piły jest ok podręczna i brak smrodu spalin polecam