Volt Polska SinusPRO 800E 800W 3SP080012E Zielonka
407 opinii
VOLT POLSKA SinusPRO 800E 800W Zasilacz awaryjny sinusPRO 800 E 12V jest urządzeniem do bezprzerwowego zasilania m.in.: instalacji centralnego ogrzewania (piece CO, pompy, sterowniki, podajniki etc.), komputerów, serwerów, zestawów komputerowych, bram automatycznych, urządzeń automatyki, …
od 549 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
VOLT POLSKA SinusPRO 800E 800W Zasilacz awaryjny sinusPRO 800 E 12V jest urządzeniem do bezprzerwowego zasilania m.in.: instalacji centralnego ogrzewania (piece CO, pompy, sterowniki, podajniki etc.), komputerów, serwerów, zestawów komputerowych, bram automatycznych, urządzeń automatyki, elektronarzędzi itp. W przypadku zaniku napięcia sieciowego 230 VAC, urządzenie przełącza się w tryb pracy akumulatorowej (battery mode), pozwalając na dalsze bezprzerwowe działanie systemu i zabezpieczając przed uszkodzeniem instalacji, bezpowrotną utratą danych etc. W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje: - przetwornicy DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave) - przełącznika awaryjnego typu UPS - sieciowej ładowarki akumulatorowej (prostownika) - stabilizatora napięcia sieciowego tzw. AVR Produkt wytwarza czysty sinusoidalny sygnał wyjściowy, identyczny jak ten w sieci energetycznej. Dzięki temu rozwiązaniu zasilacz jest kompatybilny m.in. z: lodówkami, telewizorami, lampami, komputerami i wieloma innymi urządzeniami. Charakterystyka: - Zastosowany w przetwornicy transformator toroidalny zapewnia wysoką sprawność i niski prąd jałowy. - Urządzenie jest dużo bardziej energooszczędne, niż starsze konstrukcje wykorzystujące transformatory z  rdzeniami typu E - Szybki 32-bitowy mikroprocesor zapewnia dokładną i bezawaryjną pracę. - Intuicyjna i prosta obsługa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED, który informuje o aktualnym stanie pracy urządzenia - Przetwornica wytwarza na wyjściu czyste napięcie sinusoidalne, co umożliwia pracę z praktycznie dowolnym rodzajem obciążenia.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VOLT
Model
  • 3SP080012E
Wymiary
  • 15 x 25 x 18 cm
Moc
  • 800W
Waga
  • 6,5 kg
Prostownik
  • 10A
Napięcie ładowania
  • 13,8V±0,5V
Napięcie wyjściowe
  • 230 V
Prąd bez obciążenia
  • 1,2A
Zakres napięcia wejściowego (akumulator)
  • 12 V
Automatyczny regulator napięcia sieci AVR
  • 140-275 VAC
Zakres napięcia wejściowego (sieć)
  • 12V
Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
  • tak
Zabezpieczenie przeciążeniowe
  • tak
Zabezpieczenie przed zwarciem
Temperatura
  • 0-40 st. C
Sprawność
  • >92%
Opinie Volt Polska SinusPRO 800E 800W 3SP080012E Zielonka
Ocena ogólna
4,73 na podstawie 407 opinii
  • a...s
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    • jakość
    • łatwość obsługi
    • moc
  • Ireneusz
    5
  • Krzysztof
    4,5
    • jakość
    • łatwość obsługi
  • a...9
    5
    na ta chwilę wszystko ok. przetwornica podpięta do akumulatora MWL 200-12 12 V 200 Ah zasila piec co ( dwie pompy, dmuchawa, podajnik, wyświetlacz przy włączeniu pomp na III bieg ( 65w) wskaźnik pokazuje ok. 40 % mocy przetwornicy.