Pralki
Pralki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

INDESIT IWSD 51051 C ECO (PL)

5
INDESIT IWSD 51051 C ECO (PL)
pralka bardzo fajna w obsłudzę .rodzice koło 60 są bardzo zadowoleni bo panel nie jest skomplikowany. ładnie i zgrabnie wygląda ! cicha praca to miłe zaskoczenie .robi robotę :)

Samsung Eco Bubble WW70J5346MW

5
Samsung Eco Bubble WW70J5346MW
Zrobiłem kilka prań. Pralka działa jak trzeba, dobrze pierze. Przy mniejszym załadunku pierze dużo krócej niż pierwotnie wyświetla. Bałem się, że będzie tańczyć po podłodze podczas wirowania, a stoi na deskach, ale okazało się, ze stoi w miejscu - dobrze ją wypoziomowałem. Jak jest ubranie brudne to resztki brudu i włoski zostają na szybie w kąciku przy łączeniu z fartuchem, tam gdzie już woda nie daję rady zmyć i czasem trzeba po praniu wytrzeć szybę ścierką. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Bosch VarioPerfect WAB20064PL

5
Bosch VarioPerfect WAB20064PL
Z opisu wynika że pralka posiada wymagane dla mnie programy . Wizualnie bardzo ładnie się prezentuje . Łatwa w obsłudze . Odpowiednie wyposażenie do połaczenia i spustu wody . Myśle że i cena odpowiednia dla A jak bedzie funkcjonować to się dopiero okaże.
Jest kilka sprzętów z kategorii AGD, bez których naprawdę trudno byłoby nam funkcjonować. Lista nie jest długa, jednak nieobecność któregokolwiek z tych sprzętów w domu mógłby przyprawić nas o nie lada nerwy. Mowa tutaj o kuchenkach, piekarnikach, lodówkach i oczywiście pralkach. Szczególnie te ostatnie przydają się nam, jak mało które. Pozwalają zachować nasze naszą garderobę w należytej świeżości oraz czystości. Dzięki pralce możemy w każdej chwili odnowić ubrania, które straciły na uroku lub pojawiły się na nich jakieś plamy, których nie możemy pozbyć się ręcznie. Jest to zwyczajnie urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym domostwie. Ułatwia ono życie każdego lokatora i pozwala zaoszczędzić bardzo dużo naszego czasu. Są one zwyczajnie nieocenione i bardzo wymiernie pomagają nam w codziennym życiu. I dzięki nim zawsze czujemy się czysto. Pralka to absolutnie obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania. Pralki na przestrzeni ostatnich lat poza swoją standardową funkcją nabyły wiele ciekawych cech, które czynią pranie znacznie wygodniejszym, szybszym oraz efektowniejszym. Możemy bardzo łatwo dopasować ją do naszych określonych wymagań. Przy zakupie pralki warto zastanowić się czy bardziej opłaca nam się zakup pralki ładowanej od góry czy od frontu. Kluczowe mogą być tutaj wymiary naszej łazienki. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na klasę energetyczną. Dzięki niej dowiemy się, ile energii w skali roku możemy zaoszczędzić użytkując konkretną pralkę. Nie bez znaczenia jest także ładowność w kilogramach oraz gabaryty pralki. Warto także dodatkowo zwrócić uwagę na prędkość, która jest wyrażana w obrotach urządzenia na minutę. Pralki poszczególnych producentów posiadają także dedykowane programy prania, które odpowiednio dostosują się do rodzajów tkanin, które chcemy wyprać. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych uszkodzeń naszych ubrań. Na CENEO.pl każdy kupujący poszukujący nowej pralki do swojego domostwa, będzie mógł zakupić dokładnie taką, jakiej pragnie. Pomogą mu w tym specjalistyczne filtry w kategorii, które uwzględniają wszystkie najważniejsze cechy pralek, w tym omawiane już powyżej sposób załadunku, pojemność czy klasa energetyczna. Z pewnością wszystkie te funkcje oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny pralek w sklepach internetowych, sprawią że to właśnie przez sieć zamówisz swoje nowe urządzenie piorące, a sam proces zakupowy przebiegnie po prostu błyskawicznie. Jeśli natomiast nie chcesz czekać na kuriera z przesyłką, skorzystaj z naszego serwisu CeneoLokalnie.pl, dzięki któremu szybko sprawdzisz, który ze sklepów posiada upatrzoną przez Ciebie pralkę w najbliższej okolicy. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać na dostawę, obejrzysz ją jeszcze przed zakupem i zaoszczędzisz na kosztach wysyłki.