MPM 100-ZS-11 Zduńska Wola
4,94
9 opinii
od 879,09 Najbliżej: 1,4 km
Liczba ofert: 15
Oferta sklepu
Opis
Zamrażarka szufladowa MPM-100-ZS-11 Brakuje Ci miejsca w standardowej lodówce na przechowywanie produktów? Jest na to idealne rozwiązanie! Zamrażarka szufladowa MPM-100-ZS-11 w eleganckim czarnym kolorze, zapewni dodatkową przestrzeń i pozwoli Ci bez trudu pomieścić duże ilości mrożonej żywności i przetworów na dłuższy czas, dla całej rodziny. WYPOSAŻENIE Zamrażarka szufladowa MPM-100-ZS-11 ma aż 91 l pojemności. Wyposażona została w 4 pojemne i wygodne pojemniki, a ich transparentna konstrukcja ułatwia wygodny i szybki przegląd zawartości. Dodatkowo, urządzenie posiada praktyczny i przydatny pojemnik na kostki lodu. FUNKCJONALNOŚĆ Możliwość zabudowy podblatowej, pozwoli Ci odpowiednio wkomponować zamrażarkę w aranżację swojego wnętrza i maksymalnie wykorzystać kuchenną przestrzeń. Ważne jest, aby przy montażu pamiętać o zachowaniu odpowiedniej wentylacji, dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Drzwi lewo/prawo, dają możliwość obustronnego montażu, dzięki czemu możesz dopasować wygodne ustawienie zamrażarki, odpowiednie do Twojego kuchennego wnętrza . Zdolność zamrażania urządzenia wynosi 4,4 kg/ 24h, a czas ocieplania w przypadku braku energii, wynosi aż 12 h. NIEWIELKIE ZUŻYCIE ENERGII Zamrażarka szufladowa MPM-100-ZS-11 posiada efektywną klasę energetyczną E, co przekłada się na niskie zużycie energii. Jej roczne zużycie wynosi jedynie 166 kWh, co pozwala na ograniczenie kosztów związanych z użytkowaniem. POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE Masa urządzenia netto: 33 kg Masa urządzenia brutto: 35 kg Max. Poziom hałasu: 40 dB Zasilanie: 230 V ̴50 Hz Moc: 100 W Czynnik chłodniczy: R600a @media only screen and (max-width: 720px){ .lnd_media { width: 100%!important; } } .lnd_article-main { width: 1200px; margin: 0 auto; } @media only screen and (max-width: 720px) { .lnd_article-main { width: 100%!important; } }