Relpol Zasilacz Impulsowy Dc Rzi240-24-Pn 2616914 Zbąszyń
Zasilacz impulsowy 240 W, 24 V DC RZI240-24-PN RELPOL Przemysłowy zasilacz impulsowy w kompaktowej metalowej obudowie, bezpośredni montaż na szynie 35mm. Wysoka sprawność >88%. Uniwersalne napięcie zasilania : 90-264VAC (120-375 VDC). Obwód wyjściowy: 24VDC, 10A, Moc 240W. Zabezpieczenia: …
od 461,99 Najbliżej: 45 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz impulsowy 240 W, 24 V DC RZI240-24-PN RELPOL Przemysłowy zasilacz impulsowy w kompaktowej metalowej obudowie, bezpośredni montaż na szynie 35mm. Wysoka sprawność >88%. Uniwersalne napięcie zasilania : 90-264VAC (120-375 VDC). Obwód wyjściowy: 24VDC, 10A, Moc 240W. Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, temperaturowee. Szerokość: 63mm. Kod producenta: DEG898 Indeks producenta: 2616914