Eaton Stycznik Mocy 65A 3P 230V Ac 0Z 0R Dilm65-Ea (190013) Zbąszyń
Stycznik mocy 65A 3P DILM65-EA 190013 Eaton Dane techniczne: Ean: 4015081880096 Liczba styków głównych rozwiernych: 0 Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 0 Liczba styków pomocniczych zwiernych: 0 Liczba styków głównych zwiernych: 3 Znamionowy …
od 800,99 Najbliżej: 45 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Stycznik mocy 65A 3P DILM65-EA 190013 Eaton Dane techniczne: Ean: 4015081880096 Liczba styków głównych rozwiernych: 0 Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 0 Liczba styków pomocniczych zwiernych: 0 Liczba styków głównych zwiernych: 3 Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]: 98 Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 240 Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 240 Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 230 Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 230 Wersja modułowa: Nie Rodzaj napięcia sterowniczego: AC Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: 65 Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 30
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Eaton
Model
Rodzaj
  • Styczniki
Napięcie zasilania
  • 230V
Opinie Eaton Stycznik Mocy 65A 3P 230V Ac 0Z 0R Dilm65-Ea (190013) Zbąszyń