Volt IPS-500/1000 12V / 230V 500/1000 Zawadzkie
33 opinie
Elektroniczna przetwornica napięcia IPS 500/1000 12V służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Dodatkowo produkt został wyposażony w gniazdo USB 2A do zasilania lub ładowania urządzeń …
od 129 Najbliżej: 32 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
Elektroniczna przetwornica napięcia IPS 500/1000 12V służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Dodatkowo produkt został wyposażony w gniazdo USB 2A do zasilania lub ładowania urządzeń mobilnych. Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Najważniejsze cechy:  Moc ciągła: 500W Moc impulsowa (chwilowa): 1000W Napięcie wejściowe: 12V Napięcie wyjściowe: 230V / 50Hz Przebieg napięcia: sinus modyfikowany (wysoka stabilność pracy) Umożliwia używanie urządzeń 230V w samochodzie Wyposażona w gniazdo 230V oraz gniazdo USB W zestawie okablowanie do zasilania z akumulatora   Produkt może być stosowany do ochrony i zasilania takich urządzeń jak:   Urządzenia biurowe (komputery, monitory, drukarki, skanery) Zasilanie ładowarek (telefony, smartfony, laptopy itd.) Urządzenia RTV (telewizory, tunery, głośniki, projektory) Małe urządzenia AGD (tostery, czajniki itd.) Oświetlenie (żarówki, LED itd.) Szereg zabezpieczeń odpowiada za bezpieczną eksploatację przetwornicy chroniąc zarówno podłączone urządzenia, jak również instalację elektryczną pojazdu. Przetwornica wyłączy się automatycznie w przypadku, kiedy obciążenie wzrośnie powyżej 120%, a także w przypadku zwarcia. Zabezpieczenie przed niskim napięciem aktywuje się w momencie spadku napięcia w sieci elektrycznej pojazdu, co gwarantuje przetwornicy optymalne parametry zasilania. Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie podnapięciowe Zabezpieczenie nadnapięciowe Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VOLT
Model
  • 3IPS651012
Wymiary
  • 176x105x60mm
Moc
  • 11,6 KM
Waga
  • 0,9 kg
Napięcie wyjściowe
  • 230V 50Hz
Zakres napięcia wejściowego (akumulator)
  • 11-15 VDC
Automatyczny regulator napięcia sieci AVR
  • 140-275 VAC
Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Opinie Volt IPS-500/1000 12V / 230V 500/1000 Zawadzkie