Klimatyzator Split Hisense Energy Pro X QH35XV4A Zawadzkie
    Klimatyzator Hisense  QH35XV4A Moc chłodnicza: 3500 W Moc grzewcza: 4000 W Szerokość jedn. wew.: 877 mm Wysokość jedn. wew.: 301 mm Głębokość jedn. wew.: 194 mm Szerokość jedn. zew.: 815 mm Wysokość jedn. zew.: 585 mm Głębokość jedn. zew.: 280 mm NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI Stwórz …
od 3 902,99 Najbliżej: 40 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
    Klimatyzator Hisense  QH35XV4A Moc chłodnicza: 3500 W Moc grzewcza: 4000 W Szerokość jedn. wew.: 877 mm Wysokość jedn. wew.: 301 mm Głębokość jedn. wew.: 194 mm Szerokość jedn. zew.: 815 mm Wysokość jedn. zew.: 585 mm Głębokość jedn. zew.: 280 mm NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI Stwórz swoją strefę komfortu Hisense Energy Pro X to zaawansowany klimatyzator, który pozwala stworzyć swoją własną przestrzeń komfortu – zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.​ Design w dwóch odsłonach Nowoczesny design w dwóch wariantach kolorystycznych i eleganckie proporcje sprawiają, że urządzenie harmonijnie wpisuje się we współczesne wnętrza.​ Technologia, która reaguje Za nowoczesną formą kryje się inteligentny procesor AI, który wyróżnia się maksymalną efektywnością i zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniu.​ Hi-NANO Usuwa wirusy i bakterie poprzez uwalnianie jonów o wysokim stężeniu, tworząc zdrowe środowisko i chroniąc zdrowie.​ AI SMART EYE Inteligentny czujnik ruchu dostosowuje nawiew do preferencji użytkownika. A+++ Dzięki unikatowej technologii inwertera opracowanej przez Hisense, współczynniki SEER/SCOP zwiększono o 25%, co pozwala na oszczędność energii do 30%.​ AI Smart Wystarczy jeden przycisk, aby obudzić inteligentnego menedżera powietrza i kompleksowo kontrolować temperaturę, wilgotność, kierunek nawiewu i ilość powietrza. Nie musisz się martwić o to, jak używać klimatyzatora. AI Smart zrobi to za Ciebie. Wlot powietrza 3D Wlot powietrza 3D zwiększa przepływ powietrza, skracając czas schładzania pomieszczenia i intensyfikując sprawność wymiany ciepła (3 wloty).  4 tryby pracy nocnej Tryby pracy obejmują: super cichy tryb (18 dB(A)) oraz 4 tryby pracy nocnej: uniwersalny, dla osób starszych, dla młodzieży i dla dzieci. Samoczyszczenie Dzięki hydrofilowej powłoce Hisense nowej generacji, nagromadzony kurz/mikroorganizmy/olej można usunąć z aluminiowej powierzchni parownika poprzez cykl szronienia i rozmrażania. Po wyłączeniu wentylator jednostki wewnętrznej będzie działał jeszcze przez 30 sekund, aby osuszyć parownik. Będziesz mógł zachować wysoką wydajność i oczyścić powietrze. Zmienny nadmuch powietrza Możliwość ustawienia różnych kątów nawiewu (6 kątów pionowych i 3 kątów poziomych) oraz nadmuchu powietrza.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Hisense
Model
  • Energy Pro X QH35XV3A
Rodzaj
  • Ścienne
Typ
  • Split
Funkcje
  • Chłodzenie
  • Grzanie
  • Wentylacja
  • Jonizacja
  • Oczyszczanie
Funkcjonalności
  • Tryb SMART
Sterowanie
  • Pilotem
Pilot
  • Tak
Informacje dodatkowe
  • Wbudowany wyświetlacz temperatury
Moc chłodzenia
  • 3,5 kW
Moc grzania
  • 4,2 kW
Czynnik chłodniczy
  • R32
EER
  • 4,43
SEER
  • 8,5
Klasa energetyczna - chłodzenie
  • A+++
Klasa energetyczna - grzanie
  • A+++
Etykieta energetyczna
  • https://eprel.ec.europa.eu/labels/airconditioners/Label_2291991.pdf
Zakres pracy chłodzenie
  • -15 - 43°C
Zakres pracy grzanie
  • -22 – 24 °C